Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem egy prostiba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy prostiba. Nem vagyok hibbant?

Figyelt kérdés
Nem közönséges prosti, hanem luxusprosti az interneten talátam rá, már sokat taliztunk és beszégettünk , de semmi komoly még nem történt. Én 27 a lány 26 és gyönyörű, nem nyomulós,csendes, olyan mint egy színésznő. Prostiból lehet jó feleség? Azt mondja 1 éve csinálja anyagi gond miatt, de megválogatta hogy kivel. Nem fura az egész helyzet? Mikor keresgéltem az oldalon, nem akartam szexpartnert találni, csak böngésztem és akkor megláttam benne a nagy Őt. Főleg csajok válaszát várom. Előre is köszi!
2010. jan. 28. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj a marieclairehelp@citromail.hu címre, ott majd elmagyarázom, most nincs idő sajna!
2010. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem részleteznél? De megpróbálok majd neked később írni.
2010. jan. 28. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

O is ember, de en ha ferfi lennek nem lenne gusztusom hozza. En is anyagi problemakkal kuzdok, de SOHA nem tudnam lekepzelni, hogy ilyen modon keressek penzt. Van ket kezem es ket labam, ha kell belepusztulok a fizikai munkaba, de sosem lennek ringyo, meg uri sem.

Szerintem ezek a nok a leggusztustalanabbak a vilagon. Es nem feltetlen testileg ertem.

De ez csak az en velemenyem, azt mar donsd el te, hogy a sokat kutra jart korsobol neked van-e gusztusod inni. Mellesleg tok jo lesz, mikor bemutatod a szuleidnek. Egy ilyen nore minden ferfi buszke lehet!

2010. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
2. 25/L
2010. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor találkoztok akkor neked is fizetned kell neki?Vagy csak simán randiztok mint 2ember?Szerintem semmi gond nincs ezzel, hogy beleszerettél...ő is ugyanúgy ember és vágyik a lelki, szerelmi kapcsolatra. Van egy mondás: k.vábol lesz a legjobb feleség :D
2010. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

17:21


25/L :D

2010. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most elképzelem a bemutatást a szülőknek:

-Anya, apa

-ő itt xy egy luxusribi

-interneten találtam rá és szerelmes lettem belé...

Nah most képzeld el a szülők arcát vagy akárkilyét akinek elmeséled vagy bemutatod...:D

Szerintem elég necces de ha mindenképp nincs más út akkor egészségedre :D

2010. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, prostiból lesz a legjobb feleség. Szerintem, ha hajlik rá, esetleg próbáljátok meg. De csak akkor, ha lemond a munkájáról. Ez az én véleményem.
2010. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Miért, a szülőknek feltétlen tudniuk kel a választott munkájáról?! Nem köteles elmondani senkinek, ha nem akarja, bár annyi van a dolgoban, hogy ha már csinálja, akkor vállalja is fel... így te is. Ennyi! :P
2010. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!