Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örülnöm kéne a munkamániájának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnöm kéne a munkamániájának? Csak én vagyok túl hisztis?

Figyelt kérdés
A páromnak fontosabb a vállalkozása,mint a kapcsolatunk.Szép dolog a karrier,de ahhoz nem tudok hozzábújni.Én állandóan lemondok minden programot,hogy vele lehessek,ő meg se szó,se beszéd, állandóan lelép dolgozni.Ha szóváteszem,én vagyok a hisztis.Tényleg túl sok lenne mondjuk heti két délután együtt?
2013. jún. 21. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
nyilván nem sok, sőt.
2013. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt hogy jó dolog a pénz ha van de éjjel nem bújik oda hozzád ha fázol. Heti két délután egyáltalán nem sok vagy legalább a hétvégét teljesen együtt tölthetnétek. Lehet hogy csak egy lány vagy neki a sok közül.
2013. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán a munka nála az első, miért lenne még más nő is? Egyszerűen a vállalkozásán agyal, és jó, hogy van mellette nő is, de sok időt nem tud/akar rá most áldozni.
2013. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jajj az ilyen munkamániás pasi szörnyű. Hagyd ott csak rosszabb lesz. Egy elhanyagolt, boldogtalan nő leszel. Nem azt mondom h. a másik véglet legyen akinek "büdös a munka" de mint mindenben ebben is van középút. Ja és az is fontos h. éreztesse a párjával h. fontosabb mint a munka. Ha ő ezt nem érezteti veled akkor lépj le. Ő meg ölelgesse esténként a karrierjét.
2013. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom,tanulok mellette.Nehéz összeegyeztetni kettőnk munkáját,hát még ha a vizsgáimat,órákat is beleveszem.Nagyjából két délután van hetente,mikor együtt lehetnénk (sokszor nem is hétvégén),de ő olyankor is a munkát választja.Én rettentő toleráns tudok lenni,de két éve ez megy és hónapról hónapra nehezebb.Láttam már közelről férfit,éltem együtt mással is,de az a srác nem csak enni meg aludni járt haza...
2013. jún. 21. 17:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Pénz lesz,de mire mész vele,hogy nem látja rajtad mondjuk ha veszel valamit.Nem tudtok együtt elmenni sehova sem,nem tudtok közös programokat tervezni.Ennyit nem ér a pénz.
2013. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak te vagy hisztis. Egy kapcsolatban természetes igény az együtt eltöltött idő, és hetente két délután szerintem bőven kevés. Nem hinném, hogy ezt érdemes lenne hosszabb távon is tolerálnod még.
2013. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen tedd össze a két kezedet,ne hisztizz.

Örülj,hogy egy sikeres céltudatos pasit kaptál,nem egy tecsós árufeltöltős nettó 100.000-s ürgét aki még 20 év múlva is ott lesz,de legalább a pics_dban lesz mindig délután,ha ilyen kell hajrá.

Neki a karrierje fontosabb mint te ezt fogadd el,vagy hagyd el,nem fogja meghatni,egy ilyen hisztis nőt jobb kirakni,én már elküldtelek volna a ....szára.

Neked látom semmi életcélod,az életről fogalmad sincsen halványan sem.

Nem mindenkinek elég ha bemegy melózik megkapja a kis pénzét,és ossza be éveken át,valaki többre vágyik ki akar törni,dőzsölni akar,világot látni,sikeres lenni.

Csak ezt meg kellene érteni,meg ehhez felnőni.

Úgyhogy vagy összekapod magad vagy a srác kirak és jogosan teszi.

Várom a lepontozást. :)

2013. júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem mindenkinek elég ha bemegy melózik megkapja a kis pénzét,és ossza be éveken át,valaki többre vágyik ki akar törni,dőzsölni akar,világot látni,sikeres lenni.

Csak ezt meg kellene érteni,meg ehhez felnőni."

Utolsó, azt is meg kéne érteni, és felnőni hozzá, hogyha valaki meg párkapcsolatot akar. Pontosan azért, hogy ne a munkáról szóljon az élet, vagy legyen miért-kiért dolgozni önmagunkon kívül. A párkapcsolat pedig arról is szól, hogy időt töltünk egymással és megosztjuk azokat a bizonyos élményeket, a világlátást, a sikert, a dőzsölést. Nem csupán a szexről. Inkább annak kéne felnőni, aki nem érti meg, hogy vannak érzelmi igények, amitől egy párkapcsolat párkapcsolat lesz. Ha neked az a véleményed és te is úgy gondolkodsz, hogy a munka és karrier az életedben az első, az még nem baj, de akkor olyan partnert keress magadnak, aki hasonlóan fogja fel az életet (és gondolom jószerivel csak akkor találkoztok majd, ha szexet akartok egymástól), vagy maradj az alkalmi partnereknél.

2013. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát igen utolsó,én ezért se akarok semmi komolyat,csak jól érezzük magunkat amikor szükségünk van egymásra heti max 2-szer,amikor az ember fia ráér,aztán szépen megy haza,persze azt csinál amit akar engem nem zavar ha pasija van mellettem addig is nyugalom van :D

Igen jól mondod akinek a pénz meg a villantás kell az ne keressen kapcsolatot szerintem se,mert más célok,és csak leszívja az energiáit a másik ilyenkor.

2013. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!