Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha borzaszto hisztis vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha borzaszto hisztis vagyok akkor megerdemlem ezt?

Figyelt kérdés
nayon nagyon hisztis vagyok baratom turt de most nagyon kiosztott. mondta h szeret de ezt igy nem viseli el tovabb. vagy valtozok v szetmegyunk. de ha meg nem viseli el nem is szeret igazan
2013. jún. 8. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod, mi a probléma, akkor félsiker a megoldáshoz.

Ne legyél HP, mindenki utálja.

Respect a barátodnak, hogy eddig bírta.

Tényleg szerethet.

Te meg elrontod az egészet.

Grat!!!! Hp.

2013. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátodnak! Engem is kiosztott és gondolj bele,próbáld ki mennyivel jobb hizti élkül az élet,ha rádjön a hizti inkább itt tegyél fel idegesítő kérdést..vagy dühöngj ilyen robotchatben
2013. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zoliba' ***** válasza:

a női hiszti lényege : másvalaki,vagy valami idegesít,de az emberen csattan az ostor.

Vagy : még meg sem történt dolgokon kibukni,apró,jelentéktelen dolgokat felnagyítani.

A feleségem is szokott,de akkor már általában azért,mert igaza van és valamivel túlzásba estem..

2013. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zakathol ***** válasza:
Megérdemled.
2013. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kérdést tegyél fel magadnak:) Te elviselnéd magad?

Ha nem, mert úgy érzed tényleg nehéz veled, akkor ne várd el a másiktól ugyanezt.

Lehet változtatni a hibáinkon, csak akarás kérdése. Legyél megértöbb és türelmesebb, szerintem ez a túlzott hiszti ellenszere:)

2013. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te is érzed,hogy valami nem ok veled. Viszont a barátod részéről nem elég annyi,hogy változt vagy mehetsz.... Segítsen ő is benne,mert ez nem úgy megy hogy csettintek és hopp megváltoztam. Az utóbbi időben velem is hasonló a helyzet,úgy döntöttem pszihológushoz megyek. Kiderült hogy egy családi dolog miatt vagyok nagy részben olyan amilyen. Erdemes belegondolni, mi a dolgok háttere!
2013. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!