Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a párom? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a párom? Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

A párom folyton ideges, mert hülye főnökeink vannak. Na és akkor? Nem csak nekünk van hülye főnökünk. Végighallgatom amit mond, érdekel is, de folyamatosan rajtam vezeti le a feszültségét. Minden egyes nap veszekszünk, már annyira kiborított az egyik nap, hogy elkezdtem pakolni, hogy én márpedig most hazamegyek anyámhoz. Erre visszatartott, hogy ne. Könyörgött, hogy maradjak. Vele maradtam, megígérte, nem rajtam vezeti le a feszkót. Hát mit ad Isten, megint én vagyok a rossz, én vagyok a hibás, mert csak..

Miért ilyen? Engem nem szeret már, vagy csak ez a meleg készíti ki? Még nem töltöttünk együtt nyarat, nem tudom milyen melegben.. Teszem hozzá, eljegyzett 2 hónapja, de most félek hogy ő már nem szeret, és csak le akar koptatni


2013. jún. 21. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen lesz a házasság??:D
2013. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pont ezért kérek segítséget, hogy ne veszekedős legyen.
2013. jún. 21. 19:50
 3/4 A kérdező kommentje:
jah, tisztánlátás végett: én a nő vagyok
2013. jún. 21. 19:53
 4/4 anonim86 válasza:
szerintem vedd ra, hogy sportoljon
2013. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!