Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Párom drogozik! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom drogozik! Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
Napi több alkalommal füvezik, próbálta már a speedet, gombázott is, és kokainozik. Az utóbbit nem napi rendszerességgel de sokszor előfordul. Sokszor agresszívan viselkedik, de soha nem bántott. Segíteni akarok neki, ő is azt mondja leakar szokni.Családot akar,imádja a gyerekeket!Sajnos ő nevelőszülőknél nevelkedett. Én még cigizni sem cigizek, soha nem próbáltam ki a kábítószert. Hogyan segítsek Neki? Szeretem őt!

2012. jan. 12. 11:01
1 2
 1/19 Bukj a Füty Imre válasza:
13%
Szokj rá te is.
2012. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
küld elvonóra. Nekem mikor kijött onnan egy ismerősöm rá nem tudott nézni többet még a cigire+kávéra se. Ott ilyen szinten űzik az "elvonást." Sosem beszélt róla de gyanítom, hogy pavlov-elven szoktatják le őket.
2012. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
a kokain a családi kasszának sem tesz jót...
2012. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%

ma 11:07


Jó reggelt Doktor úr látom felébredt. :)

2012. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
neked is Shevy:) ne is mondd, alig tudtam lábra állni... még egy kérdést megvárok és húzok tanulni, ma valahogy pangás van. tegnap este voltak szövegek:P aztán jött egy levél privátban egy kérdés kapcsán, na akkor haltam be:D
2012. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ma 11:09


én szeretek levelet kapni ilyenkor érzem, hogy nem azoknak van igazuk akik szerint itt non-stop hülyeséget pofázok :D

2012. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk,dolgozunk,de utálja a munkáját.Minden reggel szenvedés neki dolgozni menni,de egyenlőre nem tudunk ugrálni.Sajnos a munkatársai ugyanígy élnek ahogyan ő és én vagyok az egyetlen ember a környezetében aki próbálja őt visszatartani a kábítószertől.Tudom,hogy felnőtt ember, de nagyon féltem,és tudom,hogy segítségre van szüksége.Vannak időszakok amikor próbál tiszta lenni,de amint jön valami probléma rögtön ujrakezdi.
2012. jan. 12. 11:18
 8/19 anonim ***** válasza:

egy biztos...amig ő ebben a társaságban dolgozik nem lesz vége ennek...igy vagy úgy, de ott kell hagynia ezt a munkát, ha meg akar szabadulni a drogtól...plusz elvonó....ha máshogy nem megy..márpedig kétlem, hogy menne....a rabja, nem puszta szorakozás neki........sajnálom....az egyik legnehezebb dolog....nekem tönkretette....:( persze nem csak ez, más is közre játszott...de nagynagynagy befolyása volt a drogoknak benne....:(

23L

2012. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
nekemis ezvolt barátommal bár neki "csak" fű.... még mostis szokott, ritkán találkozunk most suli miatt... de mióta megkértem azóta már ritkultak a füvezései... meg ha találkozunk akkor sose szokott akkor se ha 1hétig 1ütt vagyunk.. szerintem teis csak mondel neki hogy félted hogy baja lesz és neked ez igy nemjó hogy aggódnod kell érte... egy próbát megér
2012. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni vissza tartani. A kokain három próbálkozás után már függőséget okoz. Vagy elvonó vagy neki vége! De az elvonó is hosszú és kétséges a kimenetele. Csak akkor válik be ha ki tud szakadni a környezetéből. Ha rövidesen nem hagyja abba akkor borítékolni lehet neki a jövőt. Ami hajléktalanság és a halál. Én a helyedben nem azon gondolkodnék, hogyan segíthetnék neki hanem magadat hogyan tudnád eltávolítani a környezetéből. Mielőtt te is bele nem keveredsz valami be!
2012. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!