Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt és elhagyott de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és elhagyott de most újra velem akar lenni. Képes valaki megváltozni?

Figyelt kérdés
Megcsalt egy lánnyal de együtt maradtunk, majd megint egy másikkal és el is hagyott miatta, majd elég hamar szétmentek. Külön voltunk 2 évig, nekem is volt addig mással kapcsolatom, neki csak kb szexkapcsolatai voltak meg rövidebb járásai, de most vissza jött hozzám mert megbánta hogy elhagyott. Kimutatja hogy szeret, minden szabad idejét velem tölti, oda van értem teljesen. Megváltozhatott? Komolyodhatott a 2 év alatt?Ennyi elég ahhoz hogy kiélje magát?
2013. jún. 21. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó vagy az ágyba te kis huncut.
2013. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyiszer ledobott, majd felvett, megint ledobott, és te még mindig őt akarod?
2013. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna
2013. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt már nem tetted fel tegnap is: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. ?


Csak azt tudom írni, mint ott:

Mindig a szokásos történet itt a gyakorin: "Megcsalt, szakítottunk, visszajött, imdád engem." Mint egy végtelenített lemez.

Én egy percnyi időt nem fecsérelnék rá az életemből.

Nagyon naivak sokan, egy kis mézesmadzag, és kenyérre lehet kenni titeket csajokat. Én csak azt sajnálom, hogy megint ki fog tolni veled. De ne legyen igazam...

2013. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg jók vagyunk együtt a szexben ez igaz. De emiatt vissza jött volna? Jó szex miatt visszajönni és újra kapcsolatba kezdeni velem? Mit gondoltok ezzel meddig tudom őt "megfogni" most? Vajon velem fog maradni?
2013. jún. 21. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már azért se menj vissza hozzá, mert ha szeretett volna akkor nem aláz meg, nem csal meg téged. Ha valóban ki akarta élni magát mert még fiatal volt, akkor azt megtehette volna tisztességes úton is, előbb szakít veled aztán lefekszik mással.

Mint írtad, kétszer is megcsalt, egyszer lehet hibázni, na de hogy kétszer??? Nehogy visszamenj hozzá!

Én hasonló helyzetben voltam sajnos, igaz mi csak 1 év "szünetet" tartottunk, utána ugyan úgy, mint a te exed minden idejét velem akarta tölteni, azt mondta, hogy megváltozott, úgy is tűnt, hát összejöttem vele. Majdnem egy évig megvoltunk, aztán jött megint egy csaj.... azt hiszem nem kell tovább részleteznem :)

Ha nem akarsz hasonló helyzetbe kerülni, mint én akkor kerüld el őt, amilyen messzire csak tudod, ha képes volt kétszer is megcsalni, akkor harmadszor is képes lesz rá, mert NEM szeret. Lehet, hogy most úgy érzi, sose fog nálad jobbat találni (nálunk is ez volt a helyzet), de hidd el, amint jön egy normális lány, máris eljön a "sose" és téged otthagy/megcsal. Én a helyedben nem kockáztatnék, persze mindenki a saját hibájából tanul.

2013. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor te a kapcsolatfüggő csoportba tartozol? Feltétlenül kell, hogy melletted legyen valaki? Ráadásul miért akarnál megfogni egy olyat, aki már megcsalt? Ha már ennyire nem tudsz egyedül lenni, akkor inkább keress egy normálisat, aki megbecsül.
2013. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. A kérdésedből azt szűrtem le, hogy te szerelmes vagy belé és normális kapcsolatot akarsz nem pedig szexkapcsolatot. A szexxel max. addig tudod megfogni, míg nem jön egy újabb lány, akivel megcsal. Ne akard a szexxel megfogni, jól gondolom és te normális kapcsolatot akarsz, nem? Akkor keress egy normális fiút aki a személyiségedért van veled nem pedig a lyukért a lábad között.
2013. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Erzsoka 2 válasza:
Nem fog megvàltozni tudja hogy szereted ès ő eszt ki hasznàlja . Ha màr töbször megcsalt megint meg fog sajnos .
2020. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!