Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különféle furcsa alakok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok.A pasimmal 2 hete vagyunk együtt,arra lettem figyelmes hogy mikor sétálunk elég sok furcsa alak(tipikus agyontetovált kopasz kétajtós szekrények) köszön neki és kezd el kérdezgetni róla: Mi a helyzet,hova vagy elveszve mostanában,mikor megyünk egyet sörözni a srácokkal stb.Ez azért furcsa mert a barátom kb 175 cm magas és egyáltalán nem ez az izmos fajta,szeret drága helyekre vinni ebédelni és öltönyben mutatkozni.Nemrégiben véletlen úgy hagyta a facebookját és beleolvastam pár üzenetben,csajos féltékenykedés.Találtam egy beszélgetést ahol egy "barátja" próbálja meggyőzni valami üzletről,a barátom írta neki hogy "tudod jól már be szeretném fejezni".Nem tudom mire véljem,még csak pár hete ismerem.Mikor kérdezem hogy honnan ismered ezeket az embereket a válasza mindig az hogy hosszú történet és akkor tereli a témát.Hogy próbáljam meg rávenni hogy mondja el kik ezek és mit akarnak?

2013. jún. 22. 09:14
 1/6 anonim válasza:
A kapcsolat elején vagytok, szerintem vedd a kezedbe az irányítást, mert lehet hogy nem lesz ennek jó vége. Ülj le vele, és mond neki hogy most egy komoly témáról szeretnél vele beszélni, kéred hogy őszintén válaszoljon, és ne terelje el a témát. Lehet hogy olyan múltja van ezekkel az alakokkal amikről nem beszélne szívesen, mert már megváltozott.. e egy kapcsolat lapja szerintem az őszinteség, és a bizalom. Ha nem mond el neked semmi.. akkor mikor fog?
2013. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pofátlanság beleolvasni mások üzeneteibe

amúgy lehet hogy neki is volt vadabb korszaka,lényegtelen hogy milyen emberekkel barátkozik,az én páromnak is van olyan ismerősei akiktől elsőre paráztam de tök normálisak,gondolom arra gondolsz hogy drogról van szó,de bármi más is lehet

amúgy nem lehetsz túl elfogadó ha neked egy tetovált pasi már furcsa alak

2013. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet piszkos ügyekbe keveredett h finoman fogalmazzak :S hagyd ha tovább is együtt lesztek és komolyodik jobban a kapcsolat akkor kérdezz rá lehet h fél ha elmondja elveszít téged mert olyan ügyekről lehet szó... :) :S
2013. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

miért volna pofátlanság beleolvasni mások üzenetébe ilyen esetben?

Van jópár történet arról, hogy vertek át egy nőt, mindenféle "fura alakok"

És igen, bizonyos körökben még mindig előítélettel közelednek a tetovált egyének felé, én két szót nem beszélnék egy ilyennel sem.

Csak sajnos manapság tetoválgatja össze magát mindenki, de utána már nem néznek, miért ez az előítélet bizonyos emberekben ezekről...

És főleg szerencsétlen fiatalok kapják be ezt a horgot.

2013. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1

Kapcsolat alapja a bizalom, ezért olvassunk bele a másik üzenetébe?

2013. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1

Kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség. Tehát akkor nem megbízni kell benne, hanem vallatni?

2013. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!