Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 50áves férfi 20éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50áves férfi 20éves lány?

Figyelt kérdés

felesége van gyerekei

néha tesz olyan utalásokat ami egyértelmű h bejövök neki normális ha ilyen idősen megnézi a fiatal lányokat??

de ami a legrosszabb h nekem is bejön a pasi :/ segítséééég


2013. jún. 22. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el..
2013. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

erre nem tudok mit mondani.

ha van hozzá gusztusod csináld csak ami jólesik.

2013. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan élményben lehet részed, mint a korodbeliekkel eddig sosem.

43 éves tapasztalt lompos.

2013. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a korkülönbség nem számít, viszont felesége van, és gyerekei... amúgy meg, hogy megnézi a 20 éves NŐket, az természetes... az, hogy valaki 50 éves, még nem jelenti azt, hogy impotens. ha meg neked tetszik, az meg szintén megérthető... (megjegyezném, hogy Brad Pitt idén 50 éves, és szerintem még akad néhány 20 éves, akinek bejön.
2013. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség belemenni, bszki, én vagyok 20 éves és az apám 50.

Belegondolni is rossz...

2013. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
felejsd el! az igaz hogy a körkülönbség nem számít, de ha gyereke és felesége van ne túrd szét a családot.nem lenne helyes.és attól hogy ő utalgat nem biztos hogy most akar valamit..de ha viszont te is nyomulni kezdesz nem biztos hogy ellen fog tudni állni egy 20 éves lánynak..gondold csak végig..ne forgasd fel egy szép kis család életét a te hülyeséged miatt..ez az érzés úgy is el fog neked múlni, de ha most széttúrod ezért a családot, a gyerekek és a feleség fájdalma nem fog elmúli!!!!
2013. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Remélem, ha szétszakítod ezt a családot, onnantól kezdve nem tudsz majd tükörbe nézni, max akkor is szembe köpöd magad. Képzeld bele magad a feleség helyébe, ha ennyi idős lennél. Vagy akár a gyerek helyébe, ha az apád ott hagyná a családotokat egy 20 éves kalandra vágyó fiatal csitriért.


Gondolkozz el ezen.

2013. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is ezen a véleményen vagyok amin ti nem akarok semmit tőle és a családját sem szét túrni ez nem az én műfajom :)
2013. jún. 22. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!