Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy prostituá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy prostituáltba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elmentem a lakására,majd belevágtunk a dolgok közepébe mint ahogy azt szokták egy prostival.Első látásra megtetszett külsőleg majd belsőleg is,nagyon rendes,normális,ritka az ilyen ember.Beszélgetni is lehet vele komoly dolgokról is.Egy szexpartner oldalon találtam meg,rögtön felhívtam.26 éves,óriási gyönyörű mellek,csodás test,csilingelő hang.Gondoltam jót kefélek úgy is megérdemlem a 3 műszak mellett.De nem egészen az lett belőle.Fél óráig csak csókolgattam,szeretgettem,becézgettem.Majd szólt,hogy akarok e mostmár valamit csinálni.Sajnáltam volna a pénzemet kárba veszni csak azért dugtam meg.Elmentem hozzá két nap múlva is,elmondtam neki,hogy mit érzek iránta és megértette,azt mondta ő is hasonlóan.Nem úgy bántam vele mint ahogy a többivel szoktam hanem mint aki fontos nekem.Eltört a mécses nálam,de nála is és látszódott,hogy őszintén.Mondta,hogy nem hagyhassa abba még legalább egy évig mert akkor neki vége.Ma egész nap bőgtem :( Nem fogadta el a pénzt!! 20/F

2013. jún. 14. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Richard Geere? :D


Amúgy...elég sanszos,hogy csak egy nagy lehúzás,de minden lehetséges.

2013. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Micsoda nő!
2013. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nemtom mit csinálj. Talán mutass róla egy linket, aztán megmondjuk.
2013. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
váltsd ki a stricijétől.
2013. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Képet, adatlapot now!
2013. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Milyen richard geere? Ez nem vicc amit itt most leírtam!Ilyen szarul még soha nem éreztem magam.Még akkor sem amikor a szomszéd gyereknek kitörtem egy fogát még öt éves koromban,pár szem szamócáért :( Nem küldök linket mert ez nem olyan dolog.Hosszú szőkésbarna haj,170 cm,65 kg,E kosarú mellméret.Ilyet nő iránt még nem éreztem.
2013. jún. 14. 21:21
 7/12 A kérdező kommentje:
mennyibe kerülne szerinted kiváltani? szerintem több millió.életemben nem láttam annyi pénzt egy helyen,de lehet hogy összesen sem.
2013. jún. 14. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj helyette k*rvának.
2013. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:

Haverom is kapott egyszer ingyendugást prostitól, karácsony alkalmából! :D

Komolyra fordítva, nem hinném, hogy stricije lenne, általában az ilyen nők maguk adják be a derekukat erre anyagiak miatt, valószínűleg tartozása, hitele, stb. lehet és ezért kell még ahogy mondta 1 évig csinálnia.

Nem nagyon tudsz ezzel mit csinálni, max elbeszélgetsz vele komolyan az életéről, ha ő is akarja és kivárod türelmesen.

26F

2013. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen LOL. Azt hittem csak a filmekben vannak ilyen balekok akik leszerelmesednek egy prostiba.
2013. júl. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!