Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most tényleg szakító ok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most tényleg szakító ok lenne?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy a barátnőm miért döntött így csak úgy mindenféle előzmény nélkül.

2 éve vagyunk együtt jó volt minden, kevés vitánk volt, szinte alig volt olyan hogy összevesztünk volna.

Most 3 hónapja jó volt minden egészen a mai napig.

Ma megbeszéltük a barátnőmmel hogy lemegyünk a strandra kicsit fürödni mert idén még nem voltunk és húzós 2 hetünk volt sajnos.

Ma amikor elmentem érte akkor behívott és mondta hogy beszéljük meg a dolgokat. Akkor közölte velem hogy szakítana mert már nem szeret, csak tette a fejét. Mondta hogy már bizonytalan mindenbe és hogy nem akarja hogy később okozzon gondot ha már tényleg kín szenvedés lenne neki.

Bevallotta nekem hogy kapott egy állás ajánlatot ami elég messze van innen bő 150 km-re és elfogadta mert nagyon jó lehetőségnek tűnik.

Siófokon fog dolgozni egyébként, hosszú távú munkáról van szó, nagyon nem is tudom hogy hol mert nem bírtam megjegyezni, de mondta hogy ő oda szeretne menni és ott akar élni. De mivel én nem tudok könnyen munkahelyet váltani ezért gondolt arra hogy szakít velem.

3 hete már volt ott, és megismert egy srácot akivel már elkezdett randizgatni is. Persze múlthét hétvégén is odament meg amikor ott volt legalább 1 hetet töltött ott. Mondta hogy valószínű összejönnek mert jól érzi magát vele, engem meg elhagyna mert én más vagyok mint ő, meg az új srác és nem nagyon illünk össze.

Mondta hogy maradhatunk barátok, de a járást meg a kapcsolatunkat jobb ha lezárjuk.

Ő ezt mondta én meg köpni nyelni nem tudtam, először azt hittem megsütötte őt a nap, de nem, és megkért hogy menjek el. Egyszerűen nem tudom mi ütött belé, előbb felhívtam felvette rákérdeztem erre hogy mi volt ez és mondta hogy nagyon komolyan gondolja, már nem érez irántam akkora vonzalmat és váltana inkább.

Egyszerűen ezt nem hiszem el. Nem tudom mióta játszotta meg magát de teljesen kivagyok most ezen akadva.

Nagyon elvagyok keseredve még igazán fel sem fogtam, nem tudom mi legyen, de mondta hogy ne erőlködjek mert úgysem fogad vissza.

Nehéz ez így nekem és teljesen felfoghatatlan hogy ez most mire jó neki.

Egyszerűen nem tudok semmit sem érezni annyira ki akasztott.

Tudom hogy lesz másik nő meg minden de ez azért nagyon rosszul érintett.

De most egyszerűen ez szakító ok mert elmegy és mert már nem érez irántam vonzalmat és csak úgy kidob és nem próbál meg változtatni ezen.

Erről a Siófoki munkáról sem volt szó, múltkor is annyit mondott hogy elutazik oda egy rokonához kicsit kikapcsolódni, mindent akkor tudtam meg.

Teljesen kivagyok most, bocsi a hibákért, de nem vagyok már képbe semmivel.

Mi legyen?

24/F


2013. jún. 22. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, az, hogy kiszeret belőled, és belehabarodik valaki másba, az bizony szakítóok. A szakítások nagy része ilyesmi miatt szokott történni.
2013. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sajnállak, de ilyen gyakran előfordul, a legjobb ha ráhagyod, menjen, csináljon amit akar, aztán fél éven belül valszeg úgyis meg fog keresni. Akkor meg majd eldöntöd hogyan fogsz hozzáállni. Fel a fejjel egyébként, itt a nyár, egyedül sem fogsz unatkozni talán :)
2013. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Sophie23 válasza:
Sajnos igaza van az előttem szólónak:/
2013. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valószinű nem vetted észre változtatok,nem mutattad már uyg ki az érzéseid,sablonossá vált minden,és persze a zemberben már csak megszokás lesz.mindenből lehet tanulni,ne csüggedj :) ilyen az élet sajnos. Lány hány éves? csakhogy lehessen érteni,mert elég gyermek logika ez még.
2013. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

sajnálom,nehéz neked,hiszen te még szereted

nem a munka a szkító ok,hanem hogy már mást szeret,szerintem ez nem volt szép dolog tőle,hogy csak most szólt,mikor már van "helyetted"más,de ez csak az én véleményem

2013. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
büdös kurv.a, felejtsd el
2013. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát ha már nem szeret valamiért,akkor az sajnos általában az.
2013. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kolosszus22 ***** válasza:
67%

Sajnos sok ilyen nő van, én kb. pont ugyanígy jártam 4 hónapja, 3 éves kapcsolatomnak lett vége. Van ilyen kétszínű nő típus aki magában lezárja a dolgokat és azt mutatja minden OK és aztán a faszit meg hidegzuhanyként éri a dolog. Nálunk is bejött a képbe egy másik fickó. Hiába a nők olyanok mint a majmok: Addig nem engedik el az egyik ágat amíg meg nem kapaszkodtak egy másikban! :D

26F

2013. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kolosszus22 ***** válasza:
Még hozzátennék annyit, hogy ne csüggedj. Tudom rohadt rossz, rohadtul felfoghatatlan, ezt én is átéltem. Viszont ne kuncsorogj nála, keményítsd meg a szíved és legyen büszkeséged. Hidd el, hogy vissza fogja kapni ezeket a sebeket, könnyen pofára eshetnek az ilyenek. Majd ha az új nem váltja be a reményeit akkor jön ő kuncsorogni, de te akkor már csak röhögj a képébe!
2013. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Elsőre nehéz lesz de az idő minden sebet begyógyít. Gondolom ő egy ilyen karrierista nő akinek most az a célja ,hogy meglegyen a biztonságos anyagi jövő és megmutassa ő bizony egy határozott nő a célja. Később elhagyja a másik pasast is és szomorúan fog meghalni. (saját vélemény)
2013. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!