Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Láttátok már a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Láttátok már a barátnőtöket smink nélkül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez alap, hogy egy idő után sor kerül erre, nem sminkben alszol a pasid mellett - ráadásul jobb este leszedni, mintha fent hagyod és reggel felébredsz mellette pandamaciként, ráadásul a párnahuzatát is összefeketézted :D:D:D

A smink játék, szórakozás, minden nő a kedve, stílusa, egyénisége alapján szabadon választhatja meg, hogy alkalmazza-e vagy nem, és egyikük sem értékesebb. Ha Te úgy döntesz, hogy alkalmazod, oké, hajrá! - de nem szabad, hogy anélkül ne merd vállalni az arcodat!!!!! Én goth vagyok, elég erősen festem magam, de még egy goth buliba sem okoz gondot lemenni smink nélkül. Néha direkt meg is teszem, pont azért, hogy demonstráljam, én nem ebből állok. Jó dolog jól kinézni, kíséletezni a nőiesség mesterséges kellékeivel, de nem szabad, hogy egy nő külön szorongásokat generáljon magának emiatt. A magazinok stb. is hibásak, de ne dőljünk be!

Vannak férfi barátaim, akiknek smink nélkül még jobban is tetszek, mint azzal. Na azért a ló másik oldalára sem esek át, mások véleménye egyik irányban sem befolyásol, akkor sminkelem illetve nem sminkelem magam, amikor kedvem van. :)

2009. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

13:04es-nek!

18éves múltam, több mint egy éve együtt vagyok a mostani párommal. A hétköznapokban minimálisan sminkelem magam, ha bulizni megyünk akkor persze jobban, de esténként én sem alszom vakolatban, és sokszor látott már a barátom festék nélkül.Szerintem ez így természetes egy kapcsolatban. Kevés a bőrhibám, elfogadom az arcomat, és a barátomnak is tetszem akár sminkkel, akár anélkül. Úgy állok hozzá, hogy a kevesebb több.

Nem magam miatt tettem fel a kérdést, csak érdekelt más kapcsolatokban h működik ez, mert egyre több lánytól hallottam a környezetemben, h nem meri megmutatni magát a barátjának smink nélkül,mert úgy kevésbé érzi magát magabiztosnak és szépnek.

2009. okt. 13. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!