Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, mit kaptok egy harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mit kaptok egy harmincas nőtől amit egy fiatal lánytol nem?

Figyelt kérdés
Manapság egyre tobb tizen,huszonéves fiu jár harmincas csajjal.
2013. jún. 23. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Elárulom.

Ők nem képzelik magukat hercegnőnek.Tudnak dugni,kedvesek.Igazi NŐK!

2013. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Engem spéci nem vonzanak a 30-as nők, akik sokszor fiatal fiúkkal akarják kompenzálni az elherdált éveiket, vagy visszaidézni a fiatalságukat. Sokkal jobban izgat egy fiatal, akár kevésbé tapasztalt lány is, akit lehet tanítgatni és sok mindenre nyitott.
2013. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Igazából megvan az az előnyük, hogy már rájöttek, hogy nem körülöttük forog a világ, és megtanulták már értékelni azt, hogy ha teszel valamit értük. A legtöbb huszonéves lány ezt nem képes felfogni, úgy gondolkoznak, hogy amit teszel, az természetes.
2013. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jó szexet,nincs nyafogás,beletudják magukat élni.Értik már a dolgukat,tudják mi kell egy férfinek.Nem járnak felhúzott orral mint a hercegnők.Érettek és igaz nők.
2013. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

A legtöbb fiatal csaj normái/erkölcsei elfogadhatatlanok a számomra, nem tisztelnek semmit, nincs lelkiismeretük, és iszonyatosan beképzeltek, azt hiszik bármit megtehetnek.

Volt már több éves kapcsolatom velem egykorú lányokkal, és sajnos azt kell mondanom, hogy a hozzáállásukkal van a gond.

Ugyanakkor volt dolgom néhány 30 év feletti nővel is, akik odaadóbbak, tisztelik az embert, értékelik a kedvességet. Hát kb ez

2013. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Én szimplán csak vonzónak taláom őket a sok anorexiás csaj között. Ettől függetlenül úgy vagyok vele, hogy nálam max 1 évvel legyen idősebb a párom, abszolút nem vonzanak az idősebb nők, mint kapcsolat alanyai.

26/F

2013. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Amit nem írtak még páran,az pedig az hogy lehet velük tervezni,nem csak a fellegekbe beszélnek.Szóval nekik igazi társ kell,nem úgy mint a tini rib.ancoknak,akik máról holnapra gondolnak egyet és mász f..sz után néznek,mert pl jobban néz ki.Na a 30 feleti nőknél nagyon ritka,sőt szerintem nincs is,hogy egy jobb kinézetű pasiért elcserélik a másikat.
2013. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Én meg csak azért, mert szívesen beszélgetek velük...van miről.
2013. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

7-es, természetesen nem tudom neked milyen kapcsolataid voltak, de aki nem tud a vele egykorú párjával tervezni, akkor ott alapvető gondok vannak a kapcsolatban. Ehhez nem kell, hogy idősebb legyen a párod. Plusz ott van az is, hogy jó esetben 10 év korkülönség van, rosszabb esetben még több. Én eddig nagyon ritkán hallottam olyan kapcsolatról, ami évtizedekig jól működött ilyen felállásban.

Ezzel nem kell mindenkinek egyetérteni, de nem is ez a Szent Grál a sikeres kapcsolathoz.

2013. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 15:07


Kicsit elbeszélünk egymás mellett úgy hogy ne is koptasd a szád.Nem kimondottan tinikre értettem.De mondjuk úgy kb 18-26 ig elő szeretettel váltogatják a partnereiket egy jobb kinézetűre,vagy esetleg menőbb csávóra.30 felett pedig ez nagyon ritka mutatvány.Meg is nézheted azt is hogy egy azonos korú pár mondjuk legyenek 25évesek,jóval nagyobb esélyes szakít,ami persze nem törvényszerű,mind mondjuk egy 30-as egykorú pár.Figyelj nem akarok neked magyarázkodni,jópár nővel volt dolgom,egészen 18 évestől 35 évesig.A 30-as nőkkhöz hozzál állásban nyomában sem érhet egy 20 éves puncika..hidd el nem a fellegekbe beszélek.Sokkal jobban értekel dolgokat...de majd ha felnősz akkor rájössz te is.Az igazi nő 28-tól kezdődik,és 30 éves a valódi.

2013. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!