Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, mit kaptok egy harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mit kaptok egy harmincas nőtől amit egy fiatal lánytol nem?

Figyelt kérdés
Manapság egyre tobb tizen,huszonéves fiu jár harmincas csajjal.
2013. jún. 23. 14:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*30 évestől a valódi.
2013. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es. Hidd el nem kell meggyőznöd férfiúi teljesítményedről, hidd el nem akarok meggyőzni senkit, egyszerűen a kedves kérdezőnek szeretnék segítséget adni, ha már elindult egy diskurus a témában. Ha ezt ellened irányuló "szájtépésnek" értékelted, akkor én kérek ezúton is elnézést!

Visszatérve a témára:

A legfőbb oknak én azt látom a mai 18-28 éves korosztályban, hogy nem jól, és sokszor kényszeredetten keresnek párt. Ez egyébként új hullám egy pár éve, úgy veszem észre. "Csak, hogy legyen barátnőm, mert mit szólnak a haverok, meg a Jóska Pista, ha nekem nincs."

Ebből kifolyólag nem is csodálom, hogy magas a szakítások száma, hiszen a másik megismerése nélkül ugranak bele újabb és újabb kapcsolatokba, aztán ha nem jó, már lépnek is ki belőle.

2013. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

Lehet velük beszélgetni értelmes dolgokról, jók az ágyban, értelmesek aranyosak.

nekem se kellene 20 on éves.

21/F

2013. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 2 ilyen kapcsolatom volt, az egyik 38 a másik ennél is idősebb volt (én 26 vok). Őszintén szólva tejesen másképp veszik és reagálják le a dolgokat. Akár egy egyszerű gesztust. Pl egy simogatást, kedves szavakat, bókokat, azt hogy törődöm velük. Egyiket se érdekelte milyen autóm van és mennyi pénzem, pedig mindkettő saját egzisztenciával rendelkezett, amivel gyakorlatilag nekem kéne, és mégis. A sexről nem is beszélve... De ami számomra a legmeglepőbb volt, az hiszti teljes hiánya. Ha elmentem bulizni a haverokkal, egy rossz szót se szóltak. Ők ugyanúgy elmentek akkor barátnőzni vagy szórakozni.Megvolt a bizalom, pedig valószínű mindkettő tudta hogy nem lesz élethosszig tartó kapcsolat. Ez az én személyes tapasztalatom.
2013. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez komolyan kérdés? :D Elég ost..a lehetsz.... na ezért szeretjük az idősebb, tapasztalt, NORMÁLIS nőket!
2013. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!