Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet végleges kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet végleges kapcsolat? Azaz örökre terveztük el!

Figyelt kérdés

Én 15éves fiú vagyok,a párom meg 13éves lány.

És suliba kezdődött ez az egész. Évfolyam társak vagyunk,és év eleje óta szerelmes belém február 27én jöttünk össze.már kb 5hónapja együtt vagyunk nagyon komoly a kapcsolat csak én másik városba lakok 5-7 kmre tölle de találkozunk heti 2-3x meg facceen reggelig 2en beszélünk, vmikor meg telefononis mindig és órákat is beszélünk mikor nem együtt vagyunk.nagyon csendes természetű én is azvagyok és nagyon egymásra találtunk.Megbeszéltük hogy örökre együtt leszünk mégha a szerelmünk enyhül is mert ahogy növünk változunk és minden ezzel kapcsolatost megbeszéltünk. És mind2en örök kapcsolatot akarunk mert nem csak szerelmesek vagyunk vonzódunk egymáshoz egymás társaságába nagyon szeretünk lenni nem csak testileg meg nem mint egy átlagos szerelem.anyukánk is ismeri egymást már és velük is nemrég beszéltünk erről hogy mi véglegesen terveztük ezt az egészet meg egy suliba járunk végig reméljük osztálytársak leszünk 9ikbe. és utána én kijártuk az iskolátt terveztük hogy össze kölltözünk mert én külön fogok 18 évesen már lakni!! és megbeszéltük oda költözik majd hozzám meg van az hogy a szerelem szeretetté válik,igen de ha azzáválik mi megbeszéltük akkorse keresünk új társat,meg próbáljuk inkább mindig a lángot visszahozni ha enyhülne a szerelem de remélem nemfogsose. meg mi sosem veszekszünk, semmi bajunk egymással csak annyihogy ez a nem mindennap találkozunk most nyáron picit ez fogott le minket. kérlek erősitsetek meg ebbe az egészbe. Mert mi nagyon korán megbeszéltük a dollgokat és sokgyerekhez képest nagyon komolyan vagyunk ilyentéren!! és egykis megerősítéskéne hogy pl: a jövőbe is igy folytassuk azt a kapcsolatot vagy ahogy változunk akkor legyen benne egykis változás is? ezt a változást azért irtam mert hogy ne legyen unalmas a kapcsolat! meg hogy vannak példák hogy gyerekkoruk óta együtt vannak mi is ebbe szeretnénk lenni mert nem átlagosan vagyunk egymáshoz kötve. hanem minden téren!! meg azt szeretném még kérdezni hogy ez jó kiindulás az örök kapcsolathoz? mind2en akarjuk és ahogy leirtam minden ilyet megbeszéltünk hogy ahogy növünk változunk és ehez kéne ragaszkadnunk vagy akinek van tapasztalata ilyenben léccives az írjon erről. Én a fiúvagyok aki kérdezett!!vagy ha kell még irok rollunk párdollgot és úgy talán jobban megértitek,HA nem voltam elég részletes!! a Válaszokat nagyon köszönöm..Remélem érthetően írtamle!


2013. jún. 23. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el csak az első mondatot,és azt mondom h nagyon nagyon kicsi az esélye
2013. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De barmi megtortenhet:)
2013. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Február 27 -> június 23, jóindulattal is csak 4 hónap. Amúgy várj, elolvasom.
2013. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekek vagytok még, akármennyire is komolyan gondoljátok, de, hogy pozitív legyek, bármi megeshet.
2013. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Háát ez nagyon aranyos! Tök jó, hogy így gondolkodtok, és nem úgy, mint a többi korotokbeli.:)


Viszont ne éld abba bele magad, hogy örök lesz. Az nagyooooon nagyooooooon ritka. Persze lehet pont ti lesztek azok.:) De az ember ahogy kezd felnőni, egyre jobban megismeri a világot, tapasztalni akar, és lehet pont az fog titeket elválasztani, hogy sose volt más, csak te meg ő. Egy idő után a kapcsolat szerelemből megszokásba csaphat át, amit nem mindenki vesz észre, de ha ezt észreveszed akkor zavarni fog, és szakítás lesz a vége.:(


Olyanról is hallottam, hogy egy pár ilyen fiatalon összejött, de tapasztalni szerettek volna, úgyhogy szétváltak, majd rájöttek, hogy nem kell nekik senki más, és azóta férj és feleség.:)


Szóval ez elég kiszámíthatatlan.:) Viszont, hogy mondjak egy jó példát. Legjobb barátnőm 8.-ban jött össze a barátjával, nem egy gimibe jártak, mégis még mindig együtt vannak, most mennek majd egyetemre, a fiú dolgozni, és a közös albérletet keresik.:)


Én azt mondom hajrá, jó, hogy ilyen felfogású fiatalok is vannak:)


18/L

2013. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

18:35-s!

Elolvastam a kommentedet, köszönöm hogy ilyen jó választ adtál erre az egészre. :) Igen ettől az egytől félek én is hogy tapasztalni akarunk.De megbeszéltük ezt is már akkor miest írtad, igaz most azt mondjuk hogy nem!De minket nem csak a nagy szerelemköt össze hanem a közös amit nem találna meg ő sem meg énsem másik emberben! És ha ilyen fordulna elő sokidő mulva, akkor kezeljük ezeket!

Már azt is megbeszéltük miest össze költözünk 4-5 évmulva és 20fölött vagyunk akkor már összeházasodunk!Minden megvan ebbe a kapcsolatban hogy öröklegyen,a többi ha bejönnének ezek a változások amit írtál a megszokás akkor azt mi leűlnénk és megbeszélnénk komolyan és úgy alkalmazkodnánk ehez.Én tudom hogy az örök kapcsolat nagyrésze szakítással is jár és újbol össze jönnek. De mi tényleg nagyon komolyak vagyunk ilyen téren és még lenne egy olyan kérdésem hogy ha tapasztalni akarna pl:Ő akkor mijobbat látna a másikba? Mivel engem szeretközbe!Velem is megbírja ugyanazokat csinálni mint akárki akárkivel!És közben tudná hogy magát tenné ezzel tönkre mert nincs neki olyan mint én. Minket csak az válaszhatna el hogy tapasztalni akar valameikünk de megbeszéltük akármien nehéz is lessz ez az 1 dolog megoldjuk. Bocsi hogy ha furán válaszoltam a kommentedre csak próbáltam kifejezni magamat.Lécci írj :)

2013. jún. 23. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nos,rosszul gondolod ha azt hiszed h "mi mást tudna nyujtani neki a másik fiu"...ez nem ilyen egyszerü...kell az uj farok a puniba,egy idő után megunja a tedet,ki akar próbálni másokat is.de azért sok szerencsét kivánok
2013. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18:35-ös vagyok.:)


Mi köt össze titeket a szerelmen kívül, mi az a közös? Egyébként ha nyugodt, nem csapongó, harmóniában élő tinik lesztek, akkor lehet, hogy megmarad ez a kapcsolat.:)


Viszont ha az ellenkezője, akkor nem tudni.:( És ez a fajta a gyakoribb. Egyébként az, ha szakítotok, majd újra összejöttök egyáltalán nem baj. Sőt, erősítheti is a kapcsolatotokat, hiszen ha újra összejöttök, akkor az azt jelenti, hogy bár tapasztaltatok, és új embereket is megismertetek, nem kellett más, mert tényleg egymásnak lettetek teremtve. Tehát ha esetleg szétmentek, akkor is van rá esély, hogy utána még összejöttök, és akkor nagyobb harmóniában és szerelemben fogtok élni, mint előtte bármikor :)


Tényleg van olyan, hogy más fiú többet meg tud adni. De ugyanolyat sose talál, mint Te. Tehát lehet hogy vki majd külsőre nagyon bejön neki, és azt mondja, neki muszáj a változtatás, akkor engedd el, és majd ha kiderül, hogy a belső milyen, visszamegy, mert téged úgy szeretett ahogy vagy, és talán a csinos külső megbolondította, de aztán lehet hogy rájön hogy az csak a máz. :) Persze ez fordítva is történhet, hogy te ismersz meg vkit, stb. :)


Viszont! Ha már úgy érzitek a kapcsolatban, hogy tapasztalni akartok, vagy megszokásból vagytok együtt, akkor ne erősködjetek az együttmaradás mellett. Az senkinek nem lesz jó. El kell engedni, és utána ha minden jól megy, és kitapasztaltátok azokat a dolgokat, amelyeket szerettetek volna, akkor majd újra összejöhettek. De ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy össze is fogtok, és az sem biztos, hogy majd elválnak útjaitok :)


Ez a jövő zenéje még. De ahogy olvastam az írásod, és ha a lányka is így gondolja, ebből még bármi lehet ;)


Ha van még kérdésed, vagy tanácsot szeretnél kérni, szívesen segítek, írj privátban :)

2013. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!