Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég ok lehet a megcsalásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ok lehet a megcsalásra az, hogy nem gyógyszerrel "természetesen" védekeztünk, hanem gumival?

Figyelt kérdés
A barátom megcsalt azzal a lánnyal,akivel elvesztette a szüzességét évekkel ez előtt.(ő mióta nemi életet él gyógyszert szed)Egyből rájöttem.Eleinte semmi baja nem volt a gumival,a végén egyre inkább "nyüstölt",hogy mikor megyek el orvoshoz és íratok fel.Úgy gondoltam,hogy inkább várnék vele,mivel még 18 sem voltam.Most töltöttem múlt hónapban.Most nagyon ki vagyok,2 éve vagyunk/voltunk együtt.Most sír,könyörög,hogy bocsássak meg.(persze dobtam)
2013. jún. 23. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Örült volna, hogy kapott pinát:D

Jól tetted, hogy szakítottál.

2013. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:
100%

Most ez őszintén kit érdekel, hogy elég ok-e?

Megtette, tökmindegy miért. Ha meg megtette, akkor a te lelkiismereteden múlik, hogy mit csinálsz a továbbiakban (szakítás/megbeszélés/akármi)

Nem értem a kérdést...

2013. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen pasiknak csak gratulálni tudok. Az én barátom is megcsalt, bár később bejelentette, hogy már nem szeret. De hogy akkor mért nem volt képes előbb szakítani, utána meg egy másik csajt keresni, ezt sosem fogom megérteni, mert evvel bántott meg a legjobban..
2013. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindegy,miért tette,de megtette.Nem számít,milyen gyenge magyarázattal áll elő,akkor is ő volt a féreg.Nem érdemes foglalkozni vele.
2013. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kolosszus22 ***** válasza:
Nem hinném, hogy ezért csalt meg, mondjuk én sem vagyok oda a gumiért, de ha 2 évig eltűrte akkor most biztos nem emiatt csinálta. Ráfogta erre és ennyi, összefutott az exxel, nosztalgiáztak, megkívánták egymást és ennyi.
2013. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "elég ok" a megcsalásra. Ez döntés kérdése: tiszteli-e annyira a másikat, hogy szakítson, amikor már nem működik valami miatt a dolog, vagy inkább félrelép. Sosem az a hibás, akit megcsaltak. A kapcsolat megromlásában lehet, hogy volt szerepe/bűne, de magában a megcsalásban nem.
2013. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Nincs ok a megcsalásra, csak a gerinctelenség!!! Vissza ne fogadd, mert sokkal jobbat érdemelsz! Tudom, hogy rossz érzés, de hidd el, létezik olyan, aki ezt nem teszi meg veled, akár gumi akár gyógyszer.


A gyógyszert meg jó hogy nem szedted 18 éves korodig. Az a minimum. És ha valaha is elkezded, csak saját magadért szedd, ne másért.

2013. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Örülj annak, hogy megszabadultál ettől a féregtől! Vissza ne fogadd!


A rosszul megválasztott fogamzásgátló egy életre tönkreteheti a testedet és a szervezetedet (sajnos sok orvos csak felír v.mit, nem érdekli az egyéni fizikai adottság), és tizenévesen különösen érzékeny a test a hormonális befolyásolásra (igen, tudom, hogy vannak csökkentett hormontartalmú, ill. hormonmentes fog.gátlók is).

2013. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne bocsáss meg neki. Mi másfél éve vagyunk együtt a barátommal és közös megbeszélés és orvos, vérvétel meg ilyenek után döntöttem el, hogy szeretnék gyógyszerre váltani. 20 éves vagyok, korábban nem is kezdtem volna el, ha lesznek mellékhatások abba is hagyom.

Ez csak egy buta kifogás a részéről, mert más is "kibírja" gumival hosszú ideig, ha tényleg szeret. És az, hogy rá akart venni a gyógyszerre az szemét dolog tőle. Egyedül te döntheted el, hogy tényleg akarod-e, miután kellően tájékozódtál róla.

Majd találsz egy jobbat : )

2013. júl. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!