Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, a kapcsolatban a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, a kapcsolatban a nőnek milyen szerepet kellene betöltenie szerintetek?

Figyelt kérdés

Férfiak válaszát várom. És úgy értem, egy komoly kapcsolatban. Szóval van aki szereti, ha a párja kicsit butuska, és aranyos, kislányos? Vagy jó érzés, ha azt veszi észre, hogy a nőnek szüksége van rá? Vagy inkább az erős, kitartó, intelligens nők jönnek be? Rossz érzés, hogy a nő önállóbb és talpraesettebb? Hogy viselnétek, hogy a párotoknak komoly céljai vannak a karrierjével, életcéljával kapcsolatban? Vagy rögtön gyereket akar meg családot? Melyik jön be, és melyik riaszt el? (csak példák voltak)

Ez így összecsapott lett, de a lényeg az, hogy szerintetek egy nő igenis lehet vezető egy kapcsolatban, vagy maradjon a férfi védelmében?(de nem buta nemdolgozó libaként)


2013. jún. 24. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A nőnek a nő szerepét kell betölteni és nem a diktátorét! :D
2013. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó- jó, de épp ez az! Mi az a nő szerep, kifejtenéd nekem? :D
2013. jún. 24. 12:46
 3/14 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Szerintem ne szerepet töltsön be, hanem legyen jelen emberként, magát adja.
2013. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ha magát adja, azzal is betölt valamilyen szerepet, nem? :D
2013. jún. 24. 12:51
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Legyen köztünk folyamatosan versengés, karrierben, magánéletben, az élet legtöbb területén és legyen méltó ellenfél.
2013. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
O.O Ilyet még nem hallottam pasitól, utolsó, de ez a te véleményed, ízlésed, és egyet is értek veled. Szeretem a kihívásokat, de csak akkor, ha nem folytonos vita van belőle. Vagyis vita lehet, csak veszekedés ne. Mindenkinek ment a zöld.
2013. jún. 24. 12:58
 7/14 anonim ***** válasza:

minden férfi más, önmagadat adjad, ennyi

sok minden függ a férfitől akivel leszel,

hát elég összemostad, mert itt amit leírtál sok variáció kerekedik belőle, amúgy ha a nő annyira a karrierjével van elfoglalva, elég sok helyen okoz gondot, minék több időt töltenek együtt, annál rosszabb lesz, N

2013. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a férfi társa és kiegészítője, vagyis a "másik fele!"
2013. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az általános (ősi?) szerepek úgy néznek ki, hogy a férfi a domináns, a nő pedig valamennyire alárendelt. Manapság azért ez már finomodott, szóval az alárendeltség annyit jelent, hogy ne akarja direkt módon irányítani a férfit, inkább javasoljon vagy kérjen. Persze a férfinak ezt illik tiszteletben tartani, ezzel nincs is gond, de ha utasítják vagy elvárnak tőle valamit, azt általában nehezen viselik a férfiak.


Az már a másik véglet, ha a nő semmire nem képes egyedül. Legyen valamennyire önálló, talpraesett, de azért jó érezni egy férfinak, hogy a nőnek szüksége van rá. (Nem csak a nő érezhet ilyet. :))

2013. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Juhé, egyre jobb válaszok! :D Mindenkinek zöld pacsi ment
2013. jún. 24. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!