Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy magatokat egy kapcsolatban, hogy tök felesleges vagy benne, és bármit csinálsz, az sz. R, meg hogy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Ha igen mit csináltatok,és együtt vagytok-e még?

2013. jún. 21. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

voltam

leléptem

2013. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Ezt nem a párod miatt érzed.

2013. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
volt. azóta abbahagytam a kapcsolatokat, nem sok jó származik belőlük.
2013. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
befejeztem, válok
2013. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagyok, és ma léptem. N
2013. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaj,dehogy nem a párja miatt érzi! Egyik fél tükre a másiknak.
2013. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

minden kapcsolatban van valami jó, mert egyébként nem kezdenénk bele, az hogy bármit csinálsz rossz és sz. és kihasználnak? furcsa, valószínűleg nem szeretheted, mert ha szereted akkor nem veszel semmit kihasználásnak és nem a rosszat és a sz.-t keresed - aki ezzel bántja a másikat, hogy rossz és sz. az húzzon a P-ba és boldogitsa anyukáját....

aki meg azt nézi, hogy kihasznál vagy nem, az használja igazán a másikat vagy akarja használni!

2013. jún. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lépnem kell nekem is,mert sajnos igazam lett,van egy harmadik fél is.Mondta,hogy beszéljük meg,de ezen szerintem nincs mit!Szerintetek?
2013. jún. 22. 07:26
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:

Nem nagyon van miről beszélni itt már, legalábbis így, hogy 3-ik is van. Szerintem hagyd ezt a fenébe.

26F

2013. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha harmadik van a dologban akkor nem kérdés, hogy miért érzed magad fölöslegesnek, azért rossz minden, hogy elűzzön, ez nyilvánvaló. a legjobb az, hogy lelépsz... Aki már egyszer megtette az megteszi többször is és ez nem szerelem és így sz-t se ér az egész
2013. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!