Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, a kapcsolatban a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, a kapcsolatban a nőnek milyen szerepet kellene betöltenie szerintetek?

Figyelt kérdés

Férfiak válaszát várom. És úgy értem, egy komoly kapcsolatban. Szóval van aki szereti, ha a párja kicsit butuska, és aranyos, kislányos? Vagy jó érzés, ha azt veszi észre, hogy a nőnek szüksége van rá? Vagy inkább az erős, kitartó, intelligens nők jönnek be? Rossz érzés, hogy a nő önállóbb és talpraesettebb? Hogy viselnétek, hogy a párotoknak komoly céljai vannak a karrierjével, életcéljával kapcsolatban? Vagy rögtön gyereket akar meg családot? Melyik jön be, és melyik riaszt el? (csak példák voltak)

Ez így összecsapott lett, de a lényeg az, hogy szerintetek egy nő igenis lehet vezető egy kapcsolatban, vagy maradjon a férfi védelmében?(de nem buta nemdolgozó libaként)


2013. jún. 24. 12:39
1 2
 11/14 Pendulum92 ***** válasza:

Nem várom el a páromtól, hogy "szerepet" töltsön be. Úgy legyünk egymás mellett, mint két egyenrangú ember, ne mint férfi és nő, a maguk kialakított szerepkörével. Legyenek meg benne az alapvető emberi magatartásformák - őszinteség, hűség, egyenesség, stb.

De minden ember más és más, valaki valamiben jó, valamiben rossz, ez természetes. Az a jó egy kapcsolatban, ha ezek kiegészítik egymást, vetélkedés és szerepekbe skatulyázás nélkül.

2013. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez még életkortól is változik. Régen nem is igazán társa vágytam, hanem valakire, aki felnéz rá. Most sokkal fontosabb, hogy én is tiszteljem és szeressem. Régen nem zavart, ha buta. De mit ér, ha egy buta lány tart engem okosnak? Semmit. Meghódítani sem egy nagy dolog.

Nem leszek kevesebb, ha valamiben jó vagy jobb nálam.

2013. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én 6 évig voltam komoly párkapcsolatban. (5 hónapja vége)

De nálunk így volt:

Noss szerintem mindent meg lehet osztani.

1 tuti, hogy nem fogom eltartani ergo dolgozzon.

Főznie nem kell mert tudok és szeretek is. Szóval ő takarított én főztem, de volt hogy a takarításba is besegítettem. Ő is dolgozott én is dolgoztam.


Gyakorlatilag mindent megosztottunk. Kivétel az amolyan férfi munkákat, sarokcsiszolót nem adtam a kezébe nem is mertem. :)

2013. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 24. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!