Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hitem, könnyű lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hitem, könnyű lesz a szakítás, de minden nap csak szenvedek. Mivel tudnék jobb belátásra térni?

Figyelt kérdés

Elszúrtam mindent. Volt egy 21 éves barátnőm, 2 évet jártunk, de egy idő után már nem éreztem a bizsergést és a boldogságot, ha vele voltam. Gondoltam, az természetes, a szerelem egy idő után átalakul szeretetté. Viszont megismerkedtem egy másik lánnyal, aki korosztályban is közelebb áll hozzam. Beleszerettem, osszejottunk. Boldogok voltunk, de szakított velem. Egyedül maradtam, ennek a lánynak lett egy pasija. Fura módon nem voltam féltékeny, hanem az előző barátnőm jut folyton az eszembe. Nem beszéltem vele mar 4 hónapja, facebookon is le van tiltva (ő tiltott), semmit se hallottam róla több hónapja... Minden reggel ő jutott eszembe, a gyomrom görcsbe rándult, aggodtam, hogy mi van vele, él-e még egyáltalán. Felhívtam, nem vette fel. A telefonja be volt kapcsolva, gondoltam, biztos csak nem veszi észre. Egy hétig minden nap hivogattam napi 3-4x, sose vette fel, nem üzent, nem hívott vissza. Egy hét után kezdtem megorulni, nagyon ideges voltam már, hogy mi van vele, így váratlanul betoppantam hozza. Amint meglátott becsukta előttem az ajtót. Csengettem, hogy nyissa már ki. Kinyitotta résnyire az ajtót, majd mondta, hogy ne zaklassam már, tönkretettem(?) öt, és az csak rosszabb, hogyha nem megyek el. A hangja rekedt volt, később egy baratnojetol megtudtam, hogy cigizni és füvezni kezdett. Nem mondta miért, de gyanítom, hogy miattam. Olyan buntudatom van, en tettem őt tönkre, miattam szomorú. De mindketten tudjuk, hogy köztünk mar semmi se lehet. Azóta beszeltem vele többször is, próbáltam szoba hozni a dolgot, hogy mi lenne, ha ujra kezdenenk, de ő mindig kinyomta a telefont. Nemrég jöttem rá, hogy sokkal értékesebb szeretni valakit, mint szerelmesnek lenni valakibe.


Egy hete telefonaltunk utoljára, akkor meg is emlitette, hogyha még egyszer felhívom, letiltja a szamomat. Azóta nem hívtam, de nem bírom nélküle... Mindig rá gondolok, hogy jól van-e, éppen hol/kikkel van, mit érezhet... Minden napon szenvedés, az éjszakáim álmatlanok, fogytam is, mert alig tudok enni is ettől a görcsöléstől.


Egyszerűen úgy érzem, tonkrettem az életem, ráadásul nem csak a sajatomet, ez a legrosszabb. :(

Mit tennétek a helyemben? 26/f


2013. jún. 24. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"De mindketten tudjuk, hogy köztünk mar semmi se lehet. Azóta beszeltem vele többször is, próbáltam szoba hozni a dolgot, hogy mi lenne, ha ujra kezdenenk"


Szerintem neked fogalmad sincs arról mit írsz egyébként.

2013. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
get a life bro
2013. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem,csupán magányodba előjön a múlt.Nyugi,amint helyreáll az életed,bevonzol egy új nőt!
2013. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kár volt elolvasnom, elpusztult néhány agysejtem.

1. Szimplán csak egy kapcsolatfüggő kisfiú vagy (igen, KISFIÚ, akkor is, ha 26 vagy már). Onnan látszik, hogy azonnal visszamennél a volt barátnődhöz, ahogy befuccsolt a dolog a nagy szerelmeddel.

2. A volt barátnőd is több mint szánalmas, kicsi sajnálatot sem éreztem. Hűha, elkezdett cigizni meg füvezni, mert valaki "TÖNKRETETTE". Önsajnáltatás a köbön. Nem nő az ilyen, hanem valami életképtelen romhalmaz. Mit fog kezdeni, ha valami igazán nagy csapás jön az életben?! (Mondjuk ezt tőled is kérdezem, rád is vonatkozik.)

3. "sokkal értékesebb szeretni valakit, mint szerelmesnek lenni valakibe. " - ez meg csak egy bullshit, amit most az agyad alkotott annak érdekében, hogy legyen egy könnyfakasztónak ható cuki magyarázat arra, hogy miért is akarsz visszamenni a volt barátnődhöz. Pedig csak az egyedülléttől rettegsz betegesen, és ez mindenkinek ordít, aki kicsit is jobb emberismerő.


Ideje lenne felnőni!


(Bocsi, ha kisit nyers voltam. Bár nem sajnálom, és jót akartam.)

2013. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kellene egy új topik,napi agyzsibbasztó címszó alatt,generálná a forgalmat!
2013. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:

5-ös mondta meg a tutit, egyetértek vele. Kapcsolatfüggő vagy és az ilyen emberek mindig szánalmasak kicsit, exbarátnőm pepitában olyan mint te, nagyon kiábrándító.

26F

2013. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!