Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » VALAKI ADJON TANACSOT! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VALAKI ADJON TANACSOT! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 honapja szakitottam a baratnommel 3 ev utan. Nem is beszeltunk, mert nekem el kellett utaznom. 15.en jottem haza es aznap este megismerkedtem valakivel es le is fekudtunk de megalltam mielott elmentem volna. 3 napja kibekultem a baratnommel de az az masik lany azt mondja, hogy terhes es hogy tolem, mert elotte honapokig nem fekudt le senkivel. Most mit csinaljak? A baratnom eletem szerelme de megsem varhatom el tole, hogy valaki mas gyereket elfogadja csak, mert en hibaztam (neki meg nem mondtam el) MIT TEGYEK? A lany meg akarja tartani a gyereket
2013. jún. 24. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Először győződj meg róla, hogy tényleg terhes e. Mondjuk csináljatok együtt egy tesztet. Ha tényleg pozitív (ami 9 nap alatt nem valószínű hogy lehet).. szóval ha tényleg pozi, akkor szülés után apasági teszt. Mást nem tudsz csinálni.
2013. jún. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Koszonom mkndenkinek a valaszat es a tanacsak. Arra gondoltam megirom, hogy vegul mi lett, lehet van akit erdekel.

Nem akarta megcsinalni a tesztet amit vettem neki. Aztan mondtam neki, hogy akarok apasagit es, hogy utanna neztem a neten es van olyan amit meg a gyerek szuletese elott megcsinalnak es en azt feltetlenul akarom en majd fizetem, de meg kell csinalni. Erre felhaborodott, hogy milyen szemet alak vagyok es, hogy ennyire ot meg soha senki nem alazta meg (nem ertem mivel alaztam meg?). Ez utan lelepett. Tegnap (szombat) este irt, hogy korhazban van, mert elvetelt, de nem erdekelt a sok stressz miatt (szoval az en hibam), de szerintem kamu volt az elso perctol. Nem tudom, hogy lehetek ekkora barom, hogy bevettem. Na de hala az egnek vege.

Megegyszer koszonom nektek! (oszinten meg most sem ertem, hogy mi volt a terve, ha nem is volt terhes de nekem azt mondta akkor honnan akart majd 9 honap mulva egy gyereket szerezni vagy fel akarta csinaltatni magat valakivel es a nyakamba varni? Rejtely)

2013. júl. 7. 20:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Reméljük tanultál te is az esetből és máskor óvatosabb leszel:) A barátnőddel mi a helyzet? Megtudta az esetet?
2013. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hal' az egnek nem tudta meg! Telefonszamot is cserelek majd a napokban ha lesz ra idom vagy ha osszejon a most tervezett melo akkor o is jon velem!
2013. júl. 11. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!