Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az megcsalásnak számít, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít, ha a barátom más lányoknak irogat?

Figyelt kérdés

Tegnap miután elaludt beléptem a fbjába (tudom, nem szép dolog, de szerintem az se, hogy ilyeneket ír másoknak)

Ez megbocsátható? Nem tudom mit tegyek annyira rosszul esett :/ Az egyiknek még azt is írta, h találkozzanak és akkor még több is lehet :( Mi tévő legyek?!!! :((( 2,5éve vagyunk együtt :( Köszönöm 18L


2013. jún. 25. 09:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
az a rohadt facebook...
2013. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Tanítsd meg repülni!
2013. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Bizony, az a rohadt facebook! Sajnos a legtöbb embernek nem esik le, hogy ott szinte mindenki a legszebb képeket teszi fel magáról, a legjobb tulajdonságokat mutogatja (még nemlétezőket is). Mindenki annyira csodálatos, sikeres, érdekes, és izgalmas.

Mi is a pasimmal majdnem szakítottunk a facebook miatt. Megláttam, hogy azt írta egy lánynak, hogy milyen szép a képen. Olyan ideg kapott el, mellesleg nagyon nyugodt természetű vagyok, de akkor annyira felkaptam a vizet, hogy meg is ütöttem. Szakítani akartam. Leültünk megbeszélni, hogyan tovább. Közös elhatározással töröltük a Facebook-ot mindketten, csináltunk egy közös oldalt. Azóta béke van és boldogság.

2013. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
akkor még több is lehet? Éééééééééééérdekes ^^
2013. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Nálam már az lenne,mert ennek valószínűleg nem baráti szándéka volt.
2013. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ha azt írta, akkor Te tudod mit teszel, de akkor nem szeret, ha ezt komolyan teszi, az mennyi ideje vagytok együtt az nem focizik, azt felejtsd el, szakítsál keressél olyat aki Téged szeret N
2013. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pasim, együtt is laktunk. Közel egy év után rájöttem, hogy valami idegen nővel írogat, mikor én este elmegyek aludni, és ő még "egy kicsit játszik a gépen". Számon kértem, ordibáltam, mutattam a lány képét neki, hogy "ez neked jobban kell, mint én? ez miatt kockáztatod a kapcsolatunkat?" Azt ordította vissza, hogy mellettem annyira senkinek érzi magát, mert én olyan tökéletes vagyok, szép, okos, mindent jobban tudok. Hogy ellaposodott a kapcsolatunk, nem érzi magát már jó pasinak mellettem, mert már nem kapja meg tőlem a rajongást, már nem nézek fel rá, és azért írogat azzal a nővel, mert tőle megkapja mindezt, de sosem találkoztak, nem csalt meg vele. Bennem összedőlt minden. Csalódtam, és akkorát, hogy el is zavartam a fenébe.


Ezért azt gondolom, sőt biztos vagyok benne, hogy nem benned van a hiba, és azok a macák se jobbak mint Te. Ezt egy pillanatra se gondold!!! Udvaroltat magának, hogy a hü..e egóját növelje.

2013. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

kérdezz rá :O

ez még nem megcsalás.. de ha olyat is ír.. ami egyértelműen arra utal.. hát akkor inkább dobd ki.

2013. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megcsalás. De azt ne feledd, hogy amit olvasol, annak csak egy töredékét érted. Lehet ez a levelezés a megcsalás előkészítése, de egy teljesen ártatlan flört is.
2013. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha írogat az szerintem nem de ha ajánlkozik akkor az megcsalási szándék. Hosszú beszélgetés amiből tanulsz, hogy mit rontottál el mit nem vettél észre, mit néztél nagyon be, aztán szakítás.

30F

2013. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!