Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért találnak ki rólam ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találnak ki rólam ilyen dolgot és terjesztik, mint a pestist?

Figyelt kérdés
Hogy fb-n kamuregről írkálok rájuk. Alapból utálom ezt az oldalt, és szinte már fel se járok, de mindig vissza hallom, hogy az exem és annak az ex csajai, ismerősei ezt terjesztik rólam. Azt tudom, hogy az exemnek van kamuregje, csak azt nem, hogy ezt miért rám vetíti ki? Ráadásul utólag, egy éve csinálják ezt.
2013. jún. 25. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Az kezd el magyarázkodni aki bűnös. Ezzel remélem tudod mire célzok.

Örülj neki hogy celeb vagy konkrétan.

2013. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert fiatal unatkozó barmok

ui: végre még valaki aki nem használja fb-ot

2013. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, de ha ő csinál ilyeneket, akkor miért neki hisznek? hiszen ő kezdi el mondani és kitalálni rólam a dolgokat. aki meg ismer, röhög a srácon egy jót. de a többit azt nem értem. ráadásul az egyik ex csaja már a nevemet is publikusan kiírta pár hete, hogy hagyjam abba, miközben azt se tudom miről van szó. azt tudom, hogy az exe nagyon féltékeny volt tavaly nyáron, de én már a pasival sem beszélek. és most is van kialakulófélben lévő kapcsolatom.
2013. jún. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!