Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok huszonéves férfi van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok huszonéves férfi van, akik "mindegy, csak legyen valaki" alapon akarnak kapcsolatot? Vagy csak engem találnak be folyton az ilyenek?

Figyelt kérdés
Már első találkozáson betolakodnak az intim szférámba, nyomják a nyali dumákat hogy milyen szép vagyok stb., aztán meg egyből azt képzelik hogy akkor mi már járunk is. Megkérdezik mi a hobbim, mit szeretek, de ennyiben ki is merül a személyiségem megismerése. Aztán meg csodálkoznak ha menekülök tőlük. Ezeknek tényleg ennyire mindegy, csak legyen mindig kéznél egy p*nci?
2013. máj. 9. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
hát én is ilyen vagyok de csak azért mert nagyon kanos vagyok.
2013. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy
2013. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ezek többnyire helyes fickók, nem tudnak találni valakit akibe tudnak üríteni? Mondjuk olyat, aki szintén csak ezt várná tőlük...
2013. máj. 9. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert átlagosak. Személyiségileg. Valaki vagy ért ahhoz, hogy szép fokozatosan nyerjen bizalmat a nőknél, vagy nem értenek. A legnagyobb gond, hogy mindenki mindent azonnal akar az ilyen fiúk közül. Nincs már meg a fokozatosság. Értem én, hogy nem kell tökölni sem. Mondjuk az is igaz, hogy sok esetben a lányok nem tudják mire vélni ezeket az érdeklődéseket. Keskeny a határ, hogy mi a tolakodás. Nyugodtan lehet mondani, hogy erről majd később beszéljünk. Lehet, hogy csak érdeklőde valaki, és nem olyan kérdéseket akar feltenni, hogy milyen zenét szeretsz, mi a kedvenc filmed, meg stb átlagos dolgokat.
2013. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egy huszonéves férfi vagyok. GeGeL-nek igazat adok, jól látja a dolgokat, de valamivel még kiegészíteném:


Ha egyszer, hetek-hónapok alatt elnyertem a szeretett lány bizalmát és jól meg voltunk, boldog voltam, mert úgy gondoltam, hogy ő is... aztán egyszer csak mindennek vége, mert valami apróságon elcsúszott az egész. Nem tetszett valami, neki. Ezt eljátszottam 2x, 5 évet vett el az életemből. Ezek a dolgok azt hiszem, kiölték a lelket belőlem. Azóta nem tudok szeretni. Csalódtam a nőkben. Már csak lyuknak veszem őket vagy még annak se. Egyszerűen nem merek hozzájuk közeledni érzelmileg, mert még egy ilyen átverés vagy csalódás aztán elásom magam. Néha az a lány is csak d*gni akar akiről azt gondolnám, hogy szeretni is képes. Igen, képes.. 2 hétig amíg elfelejti a családi veszekedést vagy az egyéb mást, aztán mikor megszokja, hogy minden jó, akkor elkezd elégedetlen lenni. És amikor már elérünk egy határt, ahonnan nincs tovább mert nem telik az erőből már, akkor jön a kritika, aztán szevasz... mindig több és több kell. Persze ők is csalódnak, mert soha nem találnak olyan tökéletes mindentudó helyes, vonzó és mittudomén milyen pasit amit elképzeltek. De attól még keményen megbántottak nem 1 férfitársam. Sajnálom, de azt kell mondjam, a nők maguk tehetnek erről, mert nem elég ha szeretve vannak. Amikor a fiú szereti őket akkor papucs, amikor nem ért egyet valamiben vagy elmondja a véleményét, akkor meg megint más...


Ez így nem jó hölgyeim. Persze sok férfi soha nem is akart mást csak üríteni. De nem mindenki. Én mindig is egy boldog, tartós kapcsolatot szerettem volna, ahol lehet tervezni. De kezdek belefáradni. Pedig még "csak" huszonéves vagyok. Most egy pár évig azt hiszem megint szünetet tartunk...


Szóval van olyan fiú aki nem akar első alkalommal lefeküdni, csak azt sokszor nem becsülitek meg. Szerintem nem is jól keresitek ezeket az embereket, vagy én nem tudom. Kevés a nőknek ha valaki szeretni akar?


Kiváncsi lennék mit vár el egy nő egy férfitól manapság...

2013. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

GeGeL, igazad van. Persze, én sem értem mindig a szándékokat, de akivel egyébként minden rendben azzal ezt meg tudom beszélni.

#5 Kicsit előre szaladtál, én még nem a kialakult kapcsolat meg a szeretet szempontjából nézem ezeket a dolgokat. 1-2 találkozás után egyértelmű hogy még nem beszélhetünk szerelemről.

"Szóval van olyan fiú aki nem akar első alkalommal lefeküdni, csak azt sokszor nem becsülitek meg. Szerintem nem is jól keresitek ezeket az embereket, vagy én nem tudom. Kevés a nőknek ha valaki szeretni akar?" - lehet hogy rosszul fogalmaztam, de én nem is iylenekre gondoltam. Nem akarnak ők se azért lefeküdni velem egyből, mellesleg én se várom el hogy hónapokig csak "barátkozzunk" meg kerülgessük egymást, mert abból se lesz semmi. Én ezt az elvárások mizériát sem értettem soha. A társkeresés nem egy bevásárlólista. Most írok neked egy kicsit nőies példát: én utálok úgy cipőt venni, hogy kitalálom hogy nekem most egy ilyen fazonú, olyen színű cipő kell és elkezdem járni a boltokat. Így tuti, hogy nem találok soha olyan ami tetszene. Főleg mikor valaki pl. az eladó elkezdi rámtukmálni, hogy "de ez pont ilyen, amilyet elmondtam, hogy szeretnék" és nem tudom megmagyarázni, hogy de nekem mégse tetszik valamiért. A legjobb cipőket úgy veszem, hogy csak sétálok és meglátom a kirakatban hogy fúú de jó, bemegyek, megnézem kényelmes-e, felpróbálom és ha minden oké megveszem. Remélem érted mire gondolok. Na, ezek a pasik olyanok, hogy megvennék az első boltba az első cipőt ami aránylag jól néz ki mert türelmetlenek tovább nézelődni.

2013. máj. 9. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy csak dugni akarnak, mert olyan király csávók, vagy a másik véglet hogy nem értenek a csajozáshoz amit Gegel is mondott
2013. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A cipős példát nem értem. Miért lenne türelmetlenség ha találsz egy cipőt ami tetszik? Az elsőt ami tetszik megvesszük mi férfiak. Nem megyünk be még 600 boltba hátha van jobb, hogy aztán 50 másik után visszamenjünk "jajj mégis az első volt a legjobb". Szerintem ha jól érzed magad valakivel, nem akarod még 10 másik valakivel is jólérezni magad. Jóhogy nem majd végigdugok 20 csajt hogy aztán kiválasszam melyikkel volt legjobb, nem? Aki sokat válogat, koppon marad. Főleg, hogy az ember nem egy cipő. Ha 20 másik után mész vissza az első cipőhöz azt megveheted, de 20 csávó után az első csávó jogosan fog elküldeni a cs_ba.
2014. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!