Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm elhagyott egy "vége"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm elhagyott egy "vége" szóval,5,5 éve után, mert "már nem úgy szeret" és nem szeret mint régen?

Figyelt kérdés
Össze voltunk költözve 2 évig, most 19, állítólag nem élte ki a fiatal életét, de mondta is h szeretne bnőzni meg minden, de soha nem mondtam neki h ne mennyen, ja és mindent megkapott, taln picit el is lett kapatva. Hát rendesnek rendes velem, nem fújunk egymásra, ha kérek puszit ad, homlokomra, arcomra, simogatni nem engedi magát. 23F vagyok és most minden összejött, megkérdeztem h valaha együtt leszünk-e még, azt mondta h nem. Ötlet vagy tanács, nagy kakiban vagyok :S:S Köszi!

2013. jún. 25. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Figyi te leálltál egy 13 évessel amikor 17 voltál. Sajnálni nem tudlak de megütnélek szívesen.
2013. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talált magának másik csávót.
2013. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 19 évestől akivel 5,5 éve együtt vagy mit vársz? Ilyen hamar nem fogja magát egy életre elkötelezn és most erre ő is rájött.
2013. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adtál neki elég önbizalmat, most már válogathat a jóképű pasik között a discoban, hogy kivel dugassa meg magát.
2013. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
túl fiatalon jöttél vele össze. sajnos ez az élet rendje. nagyon ritkán tartanak ki egymás mellett az ilyen korán összejövő párok. legjobb amit teszel ha nem reménykedsz és próbálsz talpra állni. majd keresni mást. mert most kibulizza magát, páran jól alávernek, lehet nem fogják eltartani, aztán majd vissza akarja kuncsorogni magát, de nem engedheted.
2013. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kolosszus22 ***** válasza:

Jaja, 5-ösnek igaza van. Gyakorlatilag te se nagyon élted ki magad, ha 17 éves korod óta vele vagy, neked se ártana pár muffba belekóstolni még.

26F

2013. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is osztom az 5-ös véleményét. hallgass rá, igaza van!
2013. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, zöld kezek! Megfogadom és rájöttem én is h előttem az élet.
2013. jún. 25. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!