Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány,15 éves fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány,15 éves fiú?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerem, mindig is nagyon szerettem, de csak mint öcsikét.

Aztán pár hete megfordult a dolog, olyan mintha vágynék rá.. persze csak lelkileg, beszélgetni vele.

Reggel ma amikor felkeltem, megnéztem, hogy írt-e nekem..:D


Egyébként végzős gimnazista vagyok, a Corvinusra jelentkeztem, van egy egyetemista éves barátom(4. éve), minden körülmény teljesen ideális körülöttem, a család, barátok...

Nem is ismerek magamra.


A srác kilencedikes gimnazista, némileg komolyabb mint a korabeli fiúk, igényes, érdeklődő, de van benne valami huncutság.. talán ez fogott meg, fogalmam sincs...


Mit gondoltok?:D



#korkülönbség #egyetemista-gimnazista #fiatalab
2013. jún. 26. 15:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Veled egyidős vagyok, még a 19 éves srácokat is éretlennek látom, legalábbis a környezetemben lévőket. Hát még egy 15 éves... Viccnek is rossz. De te érzed. :D

18/L

2013. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok srác és még a 22-23 éves srácokat is éretlennek látom. Hozzám képest sehol sincsenek, akkor egy 15? XD Ez azért vicc.
2013. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nővérem (28) szerint így próbálom magam a felhőtlen kamaszkor világában tartani. Valóban félek kicsit az önállósodástól, már megvan a lakás, ahova a párommal költözünk... A munkám is úgy fest már 100%.
2013. jún. 26. 16:53
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc sajnos ilyenek a nők...
2013. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia! Hát fura szitu,nehéz lehet dönteni,de nem lehet ,hogy meguntad a barátodat ,talán jó lehet egy változás ,szerintem ,a szívedre hallgass ,és ne érdekeljen a korkülönbség. Lehet,hogy ebből a kapcsolatból még házasság is lehet ,te tudod,szerintem ,vágj bele egy új kapcsolatba:)) Az élet izgalom-és rejtelem remélem ,hogy összejön,sok sikert :))):D
2013. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon rendes vàlaszt írtàl:)

Talàlkoztunk, miutàn tegnap elhívott egy kàvèzóba. Fura helyzet volt, mert màs volt a hangulat mint szokott... :D azt hiszem èreztük egymàson, hogy vàltoznak a dolgok...


Nem volt tènyező a kora, sem az èn korom..:D

Olyan mintha valami gaz nőszemély lennèk, aki elcsàbítja az àrtatlan, tapasztalatlan kissràcot ès a bűvkörèbe vonja, következmènyek nèlkül.


De, mentsègemre legyen mondva, kellemesen èrezzük magunkat egymàs tàrsasàgàban:)

2013. jún. 28. 17:37
 17/20 anonim ***** válasza:

ma 17:37

még te is tapasztalatlan vagy,föleg szex téren,igy aztán tudatalatt nem félsz attól hogy egy 15 éves fiúcska halálra kefél..:)

2013. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam a 17:20-as ... A testvérem is hasonló cipőben volt ,csak köztük nagyobb volt a korkülönbség... Bár én 13 vagyok ,és nem nagyon sokat értek ezekhez a dolgokhoz ,de azt tudom ,hogy ha szeretsz valakit ,akkor azt vállald ,és merj kockáztatni,sok sikert :) Örülök ,hogy tetszett a válaszom :)))
2013. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetbe kerültme, mint Te...

Annyi, hogy én 19 vagyok, a fiú 16. Furcsa helyzet, mert mindig is a jóval idősebb pasik tetszettek.

Ez a srác viszont valahogy más. Akárcsak ti, nagyon élvezzük egymás társaságát...Akiktől tanácsot kértem, azt mondták, hogy vágjak bele, mert később bánni fogom/nem tudhatom mi sül ki belőle/később nem fog számítani a 3 év....Én affelé hajlok, hogy megfogadom a tanácsot...

Majd megírhatnád, te hogy döntöttél :)

19/L

2013. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

utolsó:)


nemsokára én is betöltöm a 19-et:s :/

egyelőre csak találkozgatunk, nem tervezünk semmit.. :)

2013. júl. 2. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!