Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy hogy a magány érzése padlóra küldött benneteket, de mindig sikerült felkelnetek és újra neki állni megpróbálni becsajozni?

Figyelt kérdés

Ez valahogy egy végtelen ciklusnak tűnik számomra. Akármennyiszer padlóra kerültem a magány miatt, annyiszor keltem fel, de valahogy nem nagyon akar rám mosolyogni a szerencse.


22/F


2013. jún. 26. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Végtelen ciklus:D Egy elég biztos jel arra, hogy kivel állunk szemben. C++?

Egyébként meg túl sok mindent nem lehet erre válaszolni, ha vki ideírja, hogy volt, az min változtat? Nálam a magány érzése csak az kapcsolat véget érését követő első pár hétben van jelen, utána vissza szokok az eredeti életformámba, megy minden tovább, amíg nem jön megint egy lány...:D

17/f

2013. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen. :) Valaki van annyira magabiztos, vagy szép arcú hogy összetud hozni egy kapcsolatot magának egy szűk éven belül is, más meg egész életében próbálkozik (ha próbálkozik), de ez miatt nem hibáztathatjuk a "tökösebb" férfiakat, hanem meg kell tanulni úgy viselkedni mint ők. :)
2013. jún. 26. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Őőő, én ezeket úgy írtam, hogy nem volt még barátnőm:D Magabiztosnak magabiztos vagyok, határozott(an érdekes) fellépésem van, de egyszerűen nem egyeznek az igényeim a korosztályom igényeivel, vagy legalábbis nem elég gyakori az egyezés, ahhoz, hogy bármi legyen belőle. De semmiképpen ne tanuld meg senkinek a viselkedését, vagy legalábbis akkor, ha bármi komolyat szeretnél.
2013. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként akkor most ráhibáztam a végtelen ciklussal, vagy sem, programozó vagy? :D
2013. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem én :D de ezt én úgy értelmeztem, hogy az alap tudása mellé az ember vegyíti a saját stílusával, és nem teljesen egy másik ember személyiségével, tulajdonságaival.
2013. jún. 26. 21:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok programozó, csak ez az egész csajozás-különválás-megint becsajozás egy végtelen ciklusnak tűnik, mert az nagyon ritka hogy valaki elsőre megtalálja élete párját aki fullra tökéletesen eltud fogadni. :)
2013. jún. 26. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonság vegyítés? Ez sem kifejezetten tetszik, legalábbis így direktbe, bár tény, hogy gyerekkorunk óta így (is) alkalmazkodunk a környezetünkhöz. Ha tulajdonság alatt olyat értesz, hogy pl közvetlenebbül beszélsz a lányokkal és hasonlók, akkor viszont egyetértek. Elsőre nyilván elenyésző számú ember találja meg azt, akivel végül együtt marad, míg el nem patkol, ennek egyszerű, matematikai okai vannak:D

A programozónak titulálás alapja a "végtelen ciklus" kifejezés használata miatt volt. Ez egy programozásbeli "hibának" a neve, Egyszerűen: Ha a feltételes elágazásnál olyan feltételt adsz meg, ami mindenképpen teljesül:DD Nem tudtam idáig, hogy nem IT-s emberek is használják ezt a kifejezést a mindennapokban.

Egyébként nyilvánvalóan a ciklikusságot ebben a témában nem lehet feloldani, amíg végleg el nem köteleződik az illető, de az meg csak a végén derül ki, hogy végleg volt:D Úgyhogy, aki padlóra szokott kerülni a magány miatt, azok mind így érezhetik.

2013. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!