Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, mikor a barátnpm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mikor a barátnpm egyfolytában chat-el, üzeneteket írogat neki meg hívja az exbarátját?

Figyelt kérdés
Mikor rákérdeztem, hogy szokott-e beszélgetni még ezzel vagy azzal, tagadta, szóval nem őszinte vele. A legutóbbi üzenete is, amit az exének írt, elég kompromittáló volt. "miért nem tudlak kiverni a fejemből? " ezt írta neki. mit tegyek? Ha beszélek vele, letagadja, kicsit olyan érzésem van, h nem is érdekli, h ez engem zavarhat.

2013. jún. 27. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az exét szereti, vagy legalábbis nem tudja elfelejteni, ezt tagadja. Te mégis vele vagy. Biztos jól esik neki, hogy van egy srác, akit ha megcsalna is megtarthatna, közben meg akárkivel akármit csinálhat. Szakíts vele, jobbat érdemelsz.
2013. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi az h te kutakodsz a barátod levelezésébe?!!! csodálkozol h letagadja előtted a dolgait, nem bízol benne és elvárod h veled őszinte legyen. Nem sok jövőt jósolok ennek a kapcsolatnak.
2013. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Búcsúszex.
2013. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha én úgy érzem, a párom nem őszinte és hazudik, még a telójába is bele nézek. legutóbb így derült fény 3 különböző barátnőre még mellettem... repült is a pasi. szóval ha van okod arra, hogy megnézd, tedd meg. de vannak olyan dolgok, mint pl. a hivatalos levelek, barátok között lévő csevej, azokat hagyd békén. ha van köztük ismeretlen azt igenis érdemes megnézni!
2013. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2-es, mint látod, nem ok nélkül "kutakodott" a barátja levelezésében, egy egészségek kapcsolatban szerintem meg se fordult volna a kérdező fejében.

Szerintem ez már durva, majdhogynem szerelmet vallott egy másik lánynak, aki ráadásul az exe. Ez a dolog, hogy letagadja, elég érdekes, hiszen ott van feketén-fehéren leírva, hogy tagadhatná le? Én hasonló szituban simán megkérdeztem a páromat, hogy oké, megnézhetem a leveleidet? Erre hirtelen nem tudott mint mondani, amíg gondolkodott, hogy most hogy vágja ki magát, addig megnyitottam a levelet, és hát ennyi, szakítottam vele. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a kapcsolatotok így nem fog működni. Te ez után állandóan azon fogsz agyalni (jogosan), hogy nyomul-e még a másik csajra, kutakodni fogsz a facebook-jában, oda a bizalom mindkettőtök részéről, és amúgy sem működhet egy kapcsolat úgy, hogy az egyik fél még érez valamit az exe iránt. Ha benne maradsz ebben a kapcsolatban, mindenképp sérülni fogsz, hosszú távon jobban, mintha most dobnád. (ez az én véleményem)

2013. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én amúgy egy fiú vagyok, és a barátnőm leveleit néztem meg. Véletlen folytán, nyitva hagyta a facebookot. Nem kérdeztem rá direktben, hogy most ez mi!? Nem tudja h én tudok erről, de már 1 hete ezen agyalok...Arra kérdeztem rá, hogy beszéltek-e mostanában az exével, és erre mondta azt h már hetek óta nem beszélnek, és nem is szoktak...ehhez képest azt írta neki, amit írtam fentebb. mit tegyek???
2013. jún. 27. 15:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Oh, azt hittem, te vagy a lány. Mondjuk lényegtelen, ugyanaz a szitu. Én biztosan azt tenném, amit fentebb is írtam: csak szimplán, ártatlanul megkérdezném, hogy oké, akkor belenézhetek a leveleidbe? Ha nemet mond, akkor megkérdezném, hogy miért, esetleg titkol valamit? Ha meg igent mond (amit kétlek), akkor egyértelmű: megkeresem azt az üzenetet, "szembesítem vele", aztán kalap-kabát.
2013. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ez nem fog működni. ha ilyet ír az exének, annak oka van. sajnálom, de fel kellene fognod, hogy ez így nem fog működni! keress olyan lányt, aki már túl van az exén, és nem lóg folyton a neten!
2013. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szóval akkor szakítsak vele? mert én szeretem, és adnék neki még 1 esélyt azzal a feltétellel, hogy ez volt az utolsó ilyen, amit elnéztem...de lehet, hogy hosszútávon ez sem működne!?
2013. jún. 27. 15:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy döntse el: te vagy az exe.
2013. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!