Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, mikor a barátnpm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mikor a barátnpm egyfolytában chat-el, üzeneteket írogat neki meg hívja az exbarátját?

Figyelt kérdés
Mikor rákérdeztem, hogy szokott-e beszélgetni még ezzel vagy azzal, tagadta, szóval nem őszinte vele. A legutóbbi üzenete is, amit az exének írt, elég kompromittáló volt. "miért nem tudlak kiverni a fejemből? " ezt írta neki. mit tegyek? Ha beszélek vele, letagadja, kicsit olyan érzésem van, h nem is érdekli, h ez engem zavarhat.

2013. jún. 27. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha tegyük fel adnál neki egy esélyt "ez volt az utolsó ilyen" címen, utána minden szép lenne és jó? Bíznál benne? Elhinnéd neki, hogy nem ácsingózik az exe után, nem beszél vele, és nem nyomul rá? Azok után, hogy simán letagadta, hogy beszél vele?

Lehet, hogy hülyén hangzik, amit most írok, de szerintem ez rosszabb, mint a megcsalás. Az egy dolog, testi vágy, egyszer megtörténik, mert részeg volt, vagy valami. Ezen talán túl tudja magát tenni az ember, és azt mondani, hogy ez volt az első és utolsó. (Tény, hogy nem ennyire egyszerű a dolog, most kicsit leszűkítettem a lényegre.)

Nálatok viszont teljesen más a helyzet, az exéhez húz, lehet, hogy szerelmes is belé, "nem tudja kiverni a fejéből", és ezt még el is mondja neki, tehát nyomul rá -> össze akar vele jönni. Innentől miről is beszélünk? Neki ez így nagyjából megfelel, hiszen amint az exe pozitívan reagál, téged dobhat a francba, összejöhet vele, addig meg elvan veled. Na de neked ez így semmiképpen nem lehet jó (szerintem), maga tudat, hogy máshoz "húz a szíve". Tényleg rossz ezt így leírni, de ez így nem működhet. Tudja meg a kiscsaj, hogy ilyet nem csinálunk, ez nem így működik. Aztán ki tudja, talán ha elveszít téged, utána rájön, hogy milyen jó is volt veled, és te leszel az a bizonyos ex. :)

2013. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem fogod fel? még mindig érez valamit az exe iránt. te mindig csak a 3. leszel. te adnál neki esélyt??? Bocsi, de ne csinálj már magadból idiótát.
2013. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a tanácsokat. nemsokára leülök vele beszélni és ebből szakítás lesz sztem...:(
2013. jún. 27. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!