Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet ugyanolyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ugyanolyan, mint régen, vagy már soha nem lehet?

Figyelt kérdés
A párom a munkahelyén megismert egy srácot,és lebuktak,hogy kölcsönösen vonzódtak egymáshoz.De amikor megkérdeztem,hogy mi volt,tagadta,hogy nem is beszélgetnek!Utána mondtam neki hogy tudok mindent!Erre Ő azt mondta hogy csak pár napig tartott,és hogy nem akar már tőle semmit!Nem volt köztük semmi,így együtt vagyunk még,de elég rossz érzés!

2013. jún. 23. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig lesznek olyanok az életünkben időről időre, akik vonzalmat ébresztenek. A lényeg, hogy hogyan kezelte ezt a helyzetet.
2013. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi történt köztük pontosan?
2013. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem történt köztük semmi a beszélgetésen kívül,de ilyet írt,hogy elolvadok ha a szemembe néz,meg úgy izzik a levegő köztünk.Szerinted?
2013. jún. 23. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, ne lihegd túl. Megértem, hogy zavar, meg hogy rossz érzés, de mindig is lesznek olyanok, akik tetszeni fognak neki. Hűséget, nem vakságot fogadott. Hirtelen fellángolás, amit el is múlt, ahogy a nagy könyvben meg vagyon írva. Neked nincs olyan csaj, aki elbűvöl?
2013. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs olyan csaj,mert jó magam is csaj vagyok!Miből gondoltad,hogy fiú vagyok? :)
2013. jún. 24. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem, Te vagy a csaj mert: "A párom a munkahelyén megismert egy srácot"
2013. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,fiú vagyok,csak azt hittem egy olyan ír,aki ismeri az egész sztorit.Sorry!
2013. jún. 24. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet meg minden olyan, mint regen volt, ha kommunikaltok rendesen (nem ujjat mutogatva hanem elmondod h hogyan erzel vagy ilyesmi, ne probalj meg buntudatot kelteni benne) es idovel ha mind a ketten akarjatok, akkor a bizalmat vissza lehet allitani.
2013. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondtad?Remélem így lesz,de nem könnyű.Neked mennyi idő után volt,hogy újra 100%-san megbíztál benne,persze ha volt már ilyen helyzet?!
2013. jún. 24. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!