Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok párkapcsolatot? 23/F

Figyelt kérdés
Régebben akartam de aztán elemnt a kedvem az egésztől lehet, hogy amiért nem volt még azért nem vágyok rá?
2013. jún. 23. 23:23
1 2
 1/12 kruse ***** válasza:
Megszokhattad, hogy egyedül vagy, lehet azért
2013. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet. Amúgy se megy az ismerkedés...
2013. jún. 23. 23:30
 3/12 kruse ***** válasza:
Próbáltad már? Vagy csak leírod magad.
2013. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én maximálisan megértelek. Nálam pont ez a helyzet. Csak nekem volt két kapcsolatom már, de legutóbbi nagyon komoly volt, én már azt hittem örökké együtt leszünk, de nem így lett. Akkorát csalódtam, hogy azóta bezárkóztam a kőtornyomba és szabotálom, hogy szimpatikusnak tartsanak a lányok, ahol csak lehet.

Viszont az első válaszolónak igaza lehet. Talán megszoktad.

2013. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kruse ***** válasza:
A megszokás és a csalódás ami miatt nem akar általában kapcsolatot valaki. Mikor párosul, az a legrosszabb.
2013. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az a fő próbléma, hogy nincs olyan nő akinek bejönnék és lehet hogy ezért nem volt kapcsolatom. Az egyedüllétet meg könnyű megszokni ha még nem volt az ember párkapcsolatban. Amit nem ismerünk az nem hiányzik. De amilyen lebilincselő személyiség vagyok nem hiszem ,hogy valaha is változni fog a dolog.
2013. jún. 23. 23:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Valamennyire csak akarhatsz párkapcsolatot ha ezt kiírtad. Úgy a szíved mélyén.
2013. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kruse ***** válasza:
Szoktál gondolkodni azon, hogy milyen lehet egy kapcsolat? Ha igen, akkor valószínűleg akarsz is.
2013. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy kicsit lehet hogy akarok. De fél éve költöztem Debrecenbe és nem ismerek senkit. Munka miatt költöztem ide. A munkatársak 99%ban idősebbek és nem partyarcok. A régi kapcsolataim leépültek. egyre antiszociálisabb leszek. Ma rámosolygott egy csaj és már akkor tudtam, hogy úgyse lenne köztünk semmi vagy csak bókéhes és inkább oda se mentem. Jó egyedül csak akkor nem ha működő párkapcsolatot látok de igazából az se zavar és ha pillanatnyi írígységem elmúlik örülök, hogy nekik legalább sikerült. Szeretem ha az emberek boldogok boldoggá tesz és amíg nekem ennyi elég nem olyan rossz egyedül.
2013. jún. 24. 00:03
 10/12 kruse ***** válasza:

Miért nem jársz el arra szórakozni?

Azért nincs kapcsolatod, mert leírod magad... Így nem is lesz. Ezt bővebben most nem fejtem ki. A nők szeretik ha magabiztos egy pasi.

Úgyhogy amíg így gondolkodsz, h sugárzik a depi addig felejtős.

2013. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!