Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egyáltalán nem féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyáltalán nem féltékeny rám. Talán nem szeret? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán annak kéne lennie? Sok nőnek meg az a baja, mert féltékeny. Inkább örülj neki, hogy megbízik benned.
2013. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vagy ennyire megbízik Benned?

Lehet, hogy még soha nem égette meg magát, és emiatt nem alakult ki benne a féltékenység szikrája sem. Bár szerintem is egy kis egészséges féltékenységnek kell(ene) lennie.

2013. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én párom se féltékeny. Azt mondja, hogy azért nem, mert megbízik bennem és hogy amúgy is minek legyen az, mert ha akarom úgyis megcsalom... és tök igaza van.
2013. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A féltékenység - hacsak nincs alapja - az önbizalomhiányból fakad. A jelek szerint neki ezzel nincs problémája.
2013. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Női logika újra támad...
2013. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tegnap szóltam neki, hogy ma munka után nem egyből hazamegyek hanem a tesómmal talizom. Föl sem merült benne, hogy esetleg hazudom. Ez nem gáz?
2013. jún. 27. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Áááá, ez ugye most csak kamu?
2013. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha azt mondtad volna neki hogy elmegyek lógni egy sráccal akire szívesen ráccuppannál akkor megérteném, de eézrt?

Vagy te féltékeny vagy ha a férjed elmegy valamelyik rokonjához?

2013. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2013. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nagyon csinos és szép lány vagyok, szerintem ha a párom szeretne akkor féltékeny lenne.
2013. jún. 27. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!