Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet racionálisan miért nem lehet megfogalmazni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert bonyolult és irracionális érzelem.
2013. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert egy érzés nem lehet racionális
2013. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert egy inkonzisztens elmélet.
2013. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És azért nem lehet egy érzés racionális hiszen egy érzés.Nem tudod miért csak érzed ..
2013. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert meg sem próbáltad.
2013. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet,de nem tetszene senkinek,ezért nem akarják nagyon.Lényegében kémiai folyamatok,amik bejátszanak,semmi más.
2013. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert érzelmeket nem lehet definiálni, esetleg jellemezni a saját szemszögünkből. Amúgy is szubjektív, nem mindenkinek ugyanazt jelenti. Itt szokták sokan írni, hogy kémia az egész, ami maximum két évig tart. Nekem meg már öt éve tart és sokkal összetettebb, főleg lelki, a kémia csak egy kis része. Na de erre majd jön valaki, aki azt állítja, hogy ami lelki, végső soron az is kémia, szerintem meg nem és ezen lehetne napestig vitázni.

Azon a véleményen vagyok, hogy a szerelem (vagy a szeretet bármelyik többi megnyilvánulási formája) olyan, amit nem analizálni, hanem átélni kell.

2013. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!