Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy képesek csinos igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek csinos igényes nők összejönni, igénytelen csúnya fokú pasikkal? Ennyire nem számít manapság a fogak szépsége?

Figyelt kérdés

Nekem a legfontosabb a fogak szépsége, igényesség kérdése is szerintem. De utcán is látok csinos nőket, csúnya fekete hiányos fogú pasikkal. Egyik férfi ismerősömnek is 2 foga hiányzik elől és lyukasak csúnyák és most jött össze egy baromi szép csinos nővel.

Ennyire nem számít nektek csajok a fogak épsége???


2013. jún. 28. 11:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szóval irigyled a csúnya fogú férfiismerőseidet...

Hát lehet, hogy nem a fogsorukkal hódítanak, hanem a személyiségükkel.


Te hódíts a fogsoroddal, biztos van nő akinek ez az elsődleges szempont! Csak aztán nehogy megbukj a többi szempontnál! :-)



Nálam pl. nem számít a fogak szépsége. Nekem se szépek. Eleve romlékony fogakat örököltem, felmenőim meséltek sok kínos fogfájásról.... Aztán gyerekkoromban és most is rengetek édességet eszek. Most nem annyira gond ez, mert sokat mosok fogat. De gyerekkorban lustább voltam, és sajnos anyám sem volt szigorú velem e téren.

Sajnos csálén is áll 1-2 fogam, bár annyira nem vészes, de mégis, nem szívesen nyitom ki a számat fényképeken. És gyerekkoromban nem kaptam fogszabályzót, úgyhogy ez így maradt.

A fogaim világ életemben kicsit sötétebbek voltak, mint amit normálisnak tartok. Ráadásul szeretek teázni... Mondjuk időnként előrukkolok házi fogfehérítéssel, de azért az nem jelent sokat.


Tehát tudom én, hogy a fogsor kinézete milyen kismértékben múlik az egyénen. Teljesen megértek másokat is.


Ahhoz meg, hogy lecseréljem a fogaimat, csináltassak műfogsort, illetve olyan beültetettet... Ahhoz még túl sok ép fogam van, még ha nem is szép.

És amúgy sem tudok most erre költeni. Szőke érdekliba meg nem vagyok, hogy pénzes pasit keressek, aki vesz nekem új fogsort vagy bármi mást...


Törekedjen a pasi a fogai épségére, annak szépsége már kevésbé fontos. Inkább legyen kedves, helyes, okos, nem piperkőc, intelligens, sportos és nem lusta, és a többi.

Aki buta, beképzelt, a 400ezres fogsorával villog, meg azzal, hogy mennyire tököscsávó, mert sok pénze van, az nekem nem jön be, bocs.

2013. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem a fog a mérvadó.

Igaz, hogy én nő vagyok, de genetikailag rossz fogakkal rendelkezők táborát szaporítom. Nálunk a családban kivétel nélkül mindenkinek valami baja lesz a felső két ötös foggal, senkinek nincs meg.

Pénz nincs arra, hogy megcsináltassam a közeljövőben.

Emellett hiába mosok napi 3x fogat, fogselymezek illetve még fogköztisztító pálcikát is használok, meg szájvizet szuvasak a fogaim, nem egy van betömve.

Szerencsére annyira nem látszik, de nem lehetne azt mondani, hogy igénytelen vagyok, mert szerintem a mai emberek 80%nál többet foglalkozom a fogaimmal, mint ők a sajátjukkal.

S a párom így is szeret, így is boldogok vagyunk.

2013. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

Én teljes mértékig egyetértek veled kedves kérdező. Számomra is a legfontosabb a mosoly. Úgy gondolom az egész csak akarat, igényesség, illetve némi pénz kérdése. Ha most valaki úgy gondolná, hogy csak jártatom a szám, és nekem biztos hibátlan a fogsorom...azzal megosztanám a történetemet.


Kiskoromban volt egy autóbalesetem, emiatt az első kettő fenti fogcsírám károsodott. Nem is nőtt ki, csak tejfogam volt, de az természetesen kihullott. 4 évig fogszabályzós voltam, illetve elöl ideiglenes pótlást kellett hordanom, esztérikai okok miatt. Mikor betöltöttem a 18-at, két választásom volt. Egyik, hogy hozzácsiszolós módszerrel kapok két koronát, és minimális fájdalommal vészelem át. A másik, hogy válallom a 3 komoly műtétet, hogy majd az implantációra is sor kerülhessen. A másodikat választottam. 2 műtéten már túl vagyok, 1,5-2 hetes lábadozással. Konkrétan szörnyű volt, ahogy összeszabdalták az egész számat, nagyon szenvedtem és létezni sem akartam. De tudtam, hogy muszáj, mert ez az ára annak, hogy rendben legyenek a fogaim. 1 hónapon belül sor kerül a harmadik műtétre is, utána már csak a végleges fogpótlás van hátra.


Szóval ennyit arról, hogy nem lehet neki semmit sem csinálni. Aki tényleg akarja, bele fog vágni, bármi is legyen az ára. Szerintem.


18/L

2013. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kódolt üzenet Coruscantra--- Srácok: Coca-Cola, sósmogyi és társai, kávé, cukros kaják, dohányzás stb mellett... Napi 3x (2 alapos)fogmosi... különben tényleg 400 000.-
2014. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

végre még egy nő aki a fogakat is fontosnak tartja :))


nekem 2 dolog fontos, mégpedig


dús, haj- édesapámnak van ilyen közel a 60hoz nagyon dús haja van, és jó látni. tudat alatt keresem az olyat, aki nem fog kopaszodni, egyszerűen igy vagyok programozva.


a másik a fehér fogsor- fontos, na. megnézem, ez van. oylan fontos ez, mitnhogy a férfiak a minél formásabb lányokat nézik meg...


ha ez a 2 nincs meg, akkor egyszerűen nem foglalkoztat. legalábbis KÉPTELEN vagyok úgy kezelni mint akivel párkapcsolatot akarnék.


mondjuk az is igaz, hogy nem átlag igényeket támasztok, válogatok, bevallottan.

2015. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ja és a fogsor állapotát 80%ban a genetika határozza meg.


moshatod akárhogy akárhányszor, ez a helyzet. van akiknek csak a műfogsor a megoldás. :(

2015. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket írtok.


1.Öröklött, stb.. az nem örökletes ha valaki nem mossa... lehet örökletesen össze-vissza álló, de még mindig jobb ha van és csálé mint ha ki van rohadva, azt meg meg kell csináltatni.Vagy fogszabályozó is létezik már.De az még mellékes.Nekem is lyukadnak a fogaim de egyből megcsináltatom, TB-re is lehet ingyen ha valakinek nem telik maszekra.


2. Pénz : xD Ha lenne pénze nem lenne kirohadva a pofája mert lenne miből megcsináltatnia.Nem akkor kell menni amikor már az egész sort kell fizetni egyszerre, úgy persze hogy drága xD 1-1 fog viszont még nem megfizezhetetlen összeg.


3. Hogy jelensz meg vele valahol? Nekem leégne a pofámról a bőr. Az ahogy ő kinéz téged mint nőt is minősít. Azt fogják gondolni rólad, hogy milyen igénytelen egy picsa vagy hogy ilyennel jársz. De ha ilyen a családod, haveri köröd is "fogatlan" akkor persze nem fog kilógni a sorból a pasid se ;)


4. Lehet, hogy fél a fogorvostól. Nekem van olyan haverom akinek nagyon gázak a fogai de nem üegy vele orvoshoz mert elájulna azt mondja. De akkor is erőt veszek magamon és megyek basszus, szerintem ez nem kifogás.


Volt olyan, hogy a sráccal nagyon egyeztünk szinte mindenben, nagyon helyes volt, rendes, okos, szellemes, ugyanolyan érdeklődési kör, világszemlélet...stb. Csak azért nem jöttem vele össze mert ki volt rohadva a fél szája, nevetséges volt szegény. Pedig nagyon bánom hogy ilyen hülyeség miatt :( de sajnos kiábrándultam, pedig lehet ő lett volna az igazi.

2020. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!