Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a férfiak az igényes, csinos, dekoratív hölgyektől? Miért nem mernek közeledni? Előítéletek miatt, vagy önértékelési problémák miatt?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok,és hiába tetszem messziről sokaknak. Nem közelednek. Akik igem,azok nekem nem tetszenek. Nem szeretnék szerelem nélkül belemenni egy kapcsolatba,de már egyedül sem jó lenni. Igazán nem érdekel,hogy néz ki a másik,csak a belső értékek fontosak. De a lehetőség sincs meg arra,hogy megismerjenek a fickók,hiszen csak messziről álmodoznak rólam. (Ezt onnan tudom,hogy több is közölte közvetett módon) Kezdeményezni én nem szeretnék,elvárom,hogy a férfi udvaroljon. De hiába várom...:)
2008. febr. 17. 11:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyereked? Az nyomósok lenne sokaknak...Szóval, ha jól értem azt elárulják neked, h álmodoznak rólad, de nem lépnek semmit? Próbálj nyitottabb lenni, flörtölj, legyél lazább. Ezzel feloldod a feszültséget. Biztos azt a benyomást kelted, hogy az ilyen nő elérhetetlen számukra, azt hiszik, ők nem elég jók neked. Azért nem hinném, hogy minden pasi ilyen félénk és önbizalom hiányos az ismerettségi körödben. De ha így van, miért nem mész el klubbokba ismerkedni? Szerelmes úgysem leszel egyből, de ha meg sem próbálod, akkor hiába nyafogsz...
2008. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pff.. Nincs gyermekem. Nyitott nem lehetek mindenki felé. Elég nehéz sokszor megmagyaráznom a "barátoknak",hogy nem lehet köztünk több,mint barátság. Aztán meg névtelenül zaklatnak. Abszolut nem nyafogok,és természetesen próbálok ismerkedni,de így nagyon nehéz.
2008. febr. 17. 12:21
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

a csinosság nem minden, azért egy társra vágyó férfinak ennél kicsivel több kell

fura mert én ismerek egy pasast, aki jóképű, sportos, okos és vicces, mégsincs barátnője, és nekem is a lökött haverja jön be nem ő..pedig nem hiszem hogy nem vok neki elég jó. lehet, hogy össze kéne hoznom neked vele egy randit:D

talán az a gond, hogy látom, mennyire el van foglalva magával, és úgy érzem, saját magát mindig jobban fogja szeretni és jobban fog magával törődni, mint velem... de nem tudom.

jah meg, az sincs gondolom a homlokodra tetoválva, hogy szingli vagy. vagy pont hogy nagyon látszik rajtad hogy görcsösen akarsz valakit magadnak.

meg ha visszautasítasz mindenkit akinek tetszel ne csodálkozz hogy megijednek a pasik:)

ezekre tudok gondolni remélem segítettem és találsz majd valakit! (tudom, hogy nem a legjobb, de a net, társkeresés is segítségedre lehet...)

2008. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Írod: "Nem közelednek. Akik igem,azok nekem nem tetszenek."

Tehát nem csak bennük a hiba. Nem ők félnek, hanem te nem akarsz azoktól semmit. Fura. Emellett talán nem a férfiaknak van előítélete és önértékelési problémája veled szeben (bár előfordulhat). Nézz inkább magadba. Ha simán leírod, hogy "igényes, csinos, dekoratív" vagy, az némileg önértékelési problémát jelenthet. Persze nem ismerlek, de azért nézz magadba is.

És szerintem próbálkozz még.

2008. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
én voltam a második... még annyi hogy annak az ismerősömnek irreálisan magas elvárásai vannak a nőkkel szemben... szóval legfeljebb egy laborban lehetne kikísérletezni olyan párt amilyenre vágyik... nem lehet hogy veled is ez a gond?
2008. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mintha félreérthető lenne a kérdésem és úgy tűnik,mintha egy magától elszállt liba kérdezne.:) Pedig nem így van!

Nem keresek görcsösen,a társkereső oldalon a fényképemet meglátva csak olyan leveleket kapok,melyekben bókolnak,aki többet szeretne,az nekem nem szimpi,mert helyesen írni sem tud...

Igen,vannak elvárások. Na de gondolom mások sem állnak össze az első akárkivel.:)

2008. febr. 17. 13:09
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Ha már csak az is gond, hogy nem tudja, milyen "jé" a gólya, akkor nem is kicsik az elvárásaid...Egyébként ha nem tudsz nyitottabb lenni, akkor csak simán bele kell törődnöd, hogy ez már csak így marad. Úgy értem, nem várhatod el, hogy mindenki a te ideálodnak megfelelően viselkedjen, miközben te egyáltalán nem változol.
2008. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem az én elvárásaim képezik a kérdés tárgyát. Teljesen másról van szó. Elvárásai mindenkinek vannak,de azokat minden esetben lejjebbadjuk amint megérkezik a szerelem,vagy csak a szikra...
2008. febr. 17. 14:19
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem közelednek, mert az azt a benyomást kelted, hogy "túl sokba kerülsz" ! Fodrász, kozmetikus, műkörmös, fittness-bérlet, ruhák, stb... A legtöbb férfi nem szeretni finanszírozni a barátnője "hobbijait"! Persze akad egy-két kivétel is, de azok a pasik meg olyanok is!
2008. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
:))) Nincs műkörmöm,szép a sajátom. Nem járok sportolni,szépségszalonokba sem,a fodrászomat ki tudom fizetni mert keményen dolgozom,a ruháimat nem plázákban vásárolom...:) Nem ez az ok. Azok a férfiak akik ismernek,más okokat mondanak.
2008. febr. 17. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!