Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a barátotok azzal a kérdéssel fordulna hozzátok, hogy összeköltözzetek? Számotokra megerősítené azt, hogy tényleg komollyá válik így a kapcsolat. Amire már rég vártatok.

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom, de fiúk is írhatnak.
2009. okt. 15. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Elgondolkoznék,de örülnék neki. Ez azt jelentené,hogy túlvagyunk a válogatáskazettán,meg a "legyen a tiéd az egyik fiók"-on (Jóbarátok) és komolyabb vizekre evezünk. :) Szerintem te is örülj neki.Az eleje lehet,hogy nem lesz könnyű,mert összeszokni sosem az,de talán sikerül és hamarosan család is lehettek.Igaz az életkorotokat nem tudom.Sok sikert! :)
2009. okt. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az is fontos , hogy mióta vagytok együtt, és mennyi idősek vagtok. A kapcsolatotok igen így komolyabb formába lép elő.Próbáld meg ez nem házasság még és ha úgy gondolod nem jó,ebből még van vissza út.Sok szerencsét és ez lenne a nagy betűs élet kezdete.
2009. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
biztos kirakták otthonról
2009. okt. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
32/F, 29/N. 8 hónapja vagyunk együtt. Nem rakták ki otthonról az tuti. Én már (nő) külön élek a szüleimtől és nem albérletben. Ő együtt él az szüleivel. Most jutott el odáig, hogy tud venni egy lakást.Én költöznék abba a városba ahol ő lakik. Kicsit több a lehetőség ott.
2009. okt. 15. 08:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy össze akar veled költözni és nem pedig elhagyni. Ennek csak örülni lehet. Bárcsak a helyedben lehetnék!Mi most szakítottunk 5 év után, laktunk is együtt.
2009. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lakva ismeri meg az ember a masikat,szoval sztem vagj bele,de ne zard be az utanad maradt lehetosegeket! Sok sikert!!!
2009. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mind3 esetben a barátnőm kezdeményezte, hogy hozzám költözhessen!
2009. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én nő vagyok és nem vagyok összeköltöző-párti (27 éves).

Ha te élettársi kapcsolatot akarsz, tedd ezt. Ha komolyabbat, pl. házasságot és családot, ezt tudasd a pároddal, hogy neki erről mi a véleménye. Ha igent mond, akárfél év együttélés után fél év múlva is összeházasodhattok.Mivel 29 vagy, gondolom, nem laza kapcsiról van szó.

Ez attól függ, hogy TE mit akarsz.

Mit akarsz?

2009. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Családot szeretnék. Bele is vágok. Köszönöm a hozzászólásokat.
2009. okt. 15. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!