Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen kapcsolat? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen kapcsolat? Vagy egyátalán ilyen férfi? Nem egy kapcsolat ment már szét ezért mert nem tudom értékelni a romantikus dolgokat.

Figyelt kérdés
lány vagyok. és nem tetszik ha folyamatos romantikázás nem az első kapcsolatom ment szét ez miatt (nem csak ez volta baj de közre játszott) nem szeretem a folyamatos "szeretlek"ezést szerintem elég ezt csak akkor mondani amikor kettesben vagyunk és az alkalom úgy adja. nem akarok romantikus vacsorákat és hosszú sétákat és nem akarom hogy mások elött hosszan megcsókoljon mert szerintem az csak kettőnkre tartozik viszont azt akarom hogyha olyan helyre megy vigyen magával és ha én megyek olyan helyre jöjjön velem. nem akarom hogy hogy utalgasson mondja meg ha valami nem tetszik neki
2013. jún. 29. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt már neki is mondtad?
2013. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem a férfiak többsége nem szereti a romantikus dolgokat. Biztosan fogsz találni hozzád valót. :)
2013. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mondtam. ez volt a baj hogy ő(k) nem erre vágynak/tak
2013. jún. 29. 20:27
 4/9 kolosszus22 ***** válasza:

Egészen biztosan létezik, én is olyan vagyok mint te, sajnos az exbarátnőm meg pont olyan mint amit te nem szeretsz, neki mindene volt az enyelgés meg a mások felé mutatás, romantikus egymáson csüngés. Hosszú távon meg is bosszulta magát a dolog és a végén meg elkönyvelte, hogy én egy érzéketlen ember vagyok. Szerintem ez nem igaz, egyszerűen én nem üres szavakkal és magamutogatással mutatom ki az érzelmeimet.

26F

2013. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jaaj nálam az utolsót megkértem hogy ne csokolgasson már mindenki elött. azzal hagyott ott hogy nem is szeretem
2013. jún. 29. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem amikor mások előtt párok hosszasan csókolják egymást. Teljesen egyet értek abban, hogy az csak ránk tartozik és nem is csináltam mások előtt. Társaságban maximum egy szájra puszi, ölelés, kézfogás és kb ennyi. A "szeretlek" szót is csak akkor használom, ha annak "ott" a helye és az ideje.


22/F

2013. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok romantikus, ezzel zavarba is kerülök, nem igen tudok mit kezdeni, de egy biztos hosszútávon ez sem jó N
2013. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég egyszerű szabály: enyelgés kettesben, társaságban meg csak szolidan.

A férfiak nagy része képes lenne ehhez alkalmazkodni.

2013. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt olyan barátom,aki túlzásba vitte volna.Még mindegyik tudott viselkedni,és nem édelgett túl.
2013. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!