Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotokkal együtt nyaralás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotokkal együtt nyaralás. Jogos ha kiakadok ezen? Bővebben lent.21/L

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy már lassan négy éve vagyok a barátommal, de még egyik nyáron se mentünk sehová, ami azért huszon évesen már elég zavaró, pedig nem vagyok az a nagy party arc. Szerintem sajnálja rá a pénzt esküszöm, pedig csak a saját részét kellene állnia. És csak a Balatonról lenne szó egy hétre. Ő viszont azt mondta, hogy két nap szabinál többet nem akar kivenni... az meg milyen nyaralás lenne?! Ennyi idő után nem tud velem tölteni egy hetet?! Azt a szabadságot meg előbb utóbb úgy is ki kell vennie. Egyébként sem visz soha sehova, pedig nem vagyok nagy igényű ilyen téren. Mit gondoltok erről, hagynom kéne és menni egyedül vagy a barátnőmmel, családommal? Úgy érzem így csak vesztegetem az időt élmények nélkül, mert rá hiába várok. Veletek volt már hasonló?
2013. jún. 27. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:

hányéves a párod?!

könyörgöm mond hogy nem 30 feletti....

2013. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
Azért azt a két napot vegye ki és menjetek el valahová, hátha megjön a kedve az ilyesmikhez most így huszonévesen! :)
2013. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
13%
velem is volt olyan hogy kifogtam egy ilyen anyagias csajt, de hala isten kiderult rola eleg hamar es pattintottam is le abban a pillanatban.
2013. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
annyi mint én. szóval még családot sem kell eltartania, otthon lakik, csak magára kell költenie ezért nem értem, hogy miért sajnálja azt a pénzt egy közös élményre.
2013. jún. 27. 17:11
 5/80 gixxerman ***** válasza:
58%
Jogos hogy kiakadsz! Menj barátokkal!
2013. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
anyagias??? ezt most rám érted??
2013. jún. 27. 17:12
 7/80 anonim ***** válasza:
Igen, megigerte, hogy elmegyunk par napra, minden meg volt beszelve es mikor repulojegyet kellett volna venni akkor kinyogte, hogy neki most erre nincs penze es igazabol o nem gondolta, hogy tenyleg osszejon a dolog, csak azert mondta, hogy akkor pillanatnyilag feldojon. Nem sokkal kesobb szakitottunk, nem konkretan emiatt, de eleg kulonbozoek voltunk. Ha ennyi ido utan sem hajlando elmenni veled egy hetre sehova mi lesz kesobb? Szerintem probalj vele errol kicsit komolyabban beszelni, egy het Balaton tenyleg nem a vilag.
2013. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló aki azt írta hogy anyagias.. nem tudom miből szűrted le azt hogy az vagyok, mert a három év alatt egyszer sem, ismétlem egyszer sem kértem tőle semmit!! mindig visszautasítottam és fizettem magamnak, holott még suliba járok és nem vet fel a pénz, itt nem a pénz a lényeg ha ezt szűrted le belőle, direkt ki is emeltem, hogy nem azt várom hogy vigyen el nyaralni és fizesse a részem is!! remélem így már érthető.
2013. jún. 27. 17:14
 9/80 anonim ***** válasza:

hát vagy elmentek egy hétre nyaralni de akkor a következő hónapba nem esztek ennyi :d az majd maradandó élmény lesz :)


ilyenek a magyar bérek .. nem is dolgozok itt pfej :)

2013. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
9%
sajnalja a penzt egy kozos elmenyre.:Dmindig a penz, penz,penz..remelem ott hagy a p!@ba
2013. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!