Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek, ha havonta csak 2-3 esetleg 4 alkalommal vagyunk együtt a férjemmel?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, 2 hónapja vagyunk házasok. Tudom, hogy a kezdeti szenvedély alábbhagy, de ennyire? Biztos, hogy nincs senkije, ez tuti! Nem is hirtelen csökkent, hanem szép fokozatosan. Mondtam neki, hogy nekem ez kevés. Már meg is fenyegettem, hogy keresek magamnak valakit, (ami persze részemről kizárt) de semmi változás. Lehetséges, hogy egy pasinak ennyire ne legyen igénye a szexre?
2009. okt. 15. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
igen, lehetséges. megszoksz vagy megszöksz. jobbat nem tudok mondani sajnos.
2009. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Lehetséges. Az emberek libidója nagyon különböző és válatozhat is életük során.
2009. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem nem normális, és én mindig fenntartással olvasom a "tutira nincs senkije" mondatokat.
2009. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem, nem normális. Titokban kezeld viagrával. Ha nincs változás, tuti megcsal.
2009. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Lehetséges. Mi 15 éve vagyunk házasok, örülök, ha negyedévente van szex. :(
2009. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az utolsónak annyit mondanék, hogy a férjemmel egy helyen dolgozunk. Együtt megyünk és jövünk haza. És nem igen megyünk már utána sehova. Hétvégén sem megyünk külön-külön semerre. Vagyis éjjel-nappal, sülve-főve együtt vagyunk. Esélye sincs arra, hogy mással legyen! :))

Azt hiszem megpróbálom elcsábítani megint.. :)

2009. okt. 15. 13:20
 7/18 A kérdező kommentje:
Közben látom jöttek újak, úgyhogy az üzenet a 2. és3. válaszolónak szólt.
2009. okt. 15. 13:22
 8/18 A kérdező kommentje:
Tiszta hülye vagyok! 3. és 4.
2009. okt. 15. 13:22
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

a hozzáállásod helyes :)"megpróbálom elcsábítani megint"

sokan rögtön másfele kezdenek el nézelődni, eszük ágában sincsen jobban beleásni magukat a dologba és esetleg megfejteni az okát a dolognak. mert lehet h oka van. erre kéne rájönni, és cselekedni. én elsősorban mindig a kommunikációt javaslom. kérdezd meg tőle, h mi az oka.

2009. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem az sem ideális, hogy sülve-főve együtt vagytok, még munkahelyen is. Sok sikert a csábításhoz!
2009. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!