Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek, ha havonta csak 2-3 esetleg 4 alkalommal vagyunk együtt a férjemmel?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, 2 hónapja vagyunk házasok. Tudom, hogy a kezdeti szenvedély alábbhagy, de ennyire? Biztos, hogy nincs senkije, ez tuti! Nem is hirtelen csökkent, hanem szép fokozatosan. Mondtam neki, hogy nekem ez kevés. Már meg is fenyegettem, hogy keresek magamnak valakit, (ami persze részemről kizárt) de semmi változás. Lehetséges, hogy egy pasinak ennyire ne legyen igénye a szexre?
2009. okt. 15. 13:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekünk ez így jó, mert egyébként nagyon szeretjük egymást, csak ez a szex... hát nekem ennél több kellene.
2009. okt. 15. 13:54
 12/18 anonim ***** válasza:
naja. pontozzatok le, meert aztírom h nemhelyes rögtön máshol keresni a szexet, és hogy törekedni kéne megoldani a problémát. ígyvan. ezvall rátok. tipikus elcseszett elcseszett emeberek vagytok.....
2009. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de ki mondta, hogy máshol akarom keresni? Én tőle akarom megkapni nem mástól! Légyszíves olvasd el még egyszer amit fönt írtam!
2009. okt. 15. 14:07
 14/18 anonim ***** válasza:
13,47 vagyok. Mi is nagyon szeretjük egymást a feleségemmel, ez nem zárja ki, hogy néha szükségünk legyen egyedüllétre vagy más társaságra, egy-egy külön programra. Én úgy gondolom, hogy a folytonos együttlét egy párkapcsolatban nem ideális, és ennek semmi köze a szeretet mértékéhez. Kedvenc ételem a túróscsusza, de ha reggelire, ebédre, vacsorára mindennap azt kellene ennem, egy idő után lehet, hogy elfelejteném, mit szeretek benne annyira...
2009. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azt mondod, lehet, hogy megunt? Lehet, hogy már nem kíván? Akkor innen már csak egy lépés lenne, hogy elkezdjen másfelé kacsintgatni? és mégis mikor? Egyébként jól érezzük magunkat egymással...

Azért örülök, hogy egy pasi is hozzászól, de mégis mit csináljak?

2009. okt. 15. 14:26
 16/18 anonim ***** válasza:

ajjj, kedves kérdező....olvasd már el az eredeti kommentem, ahol azt írtam h nagyon helyes ahogyxan cselekszel, hogy nem rohansz rögtön máshol keresni a szexet, éshogy próbálod megoldani. azt írtam hogy EZ NAGYON HELYES!!!!! ennyire nemesett le, vagy mivan? és ezért pontoztál le???mikor tök neked adtam igazat, h helyesen cselekszel???


ha meg nemte pontoztál le, akkormeg továbbra is fenntartom, h elcseszett egy emeber vannak, akik ezt lepontozzák, amikor azt írom, hogy AZ A HELYES ha az ember nemkeresi rögtön máshol a boldogságot....

2009. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, lehet, hogy félreértettem, de az biztos: nem tudtam hogy azt is te írtad. Egyébként nem pontoztalak le. Nem szoktam senkit!
2009. okt. 15. 14:34
 18/18 anonim ***** válasza:
13,47 és 14,21 vagyok. A többi nem én vagyok. :) Nem mondom, hogy megunt, nem is mondhatom, hisz nem ismerlek benneteket, csak leírtam a személyes véleményemet arról, hogy egy házasságnak mennyire tesz jót a folytonos együttlét. Én tuti, nem bírnám, ha a feleségemmel együtt dolgoznánk, és még külön programot sem csinálnánk időnként, és nem azért, mert nem szeretem, hanem azért mert nem csak férj vagyok, hanem vagyok még barát is, testvér is (testvéremmel pl. sokat találkozom) stb, nem akarok a házasságomba begubózni és minden más társadalmi kapcsolatomat megszakítani. Én is hagyom, hogy amikor van kedve, elmenjen a barátnőivel koktélozni/kávézni/megnézni egy olyan filmet, amire én nem vagyok hajlandó beülni stb. és ő is hagyja, hogy időnként elmenjek a barátaimmal sörözni. Persze ezzel egyikünk sem él vissza, de nincs is rá igényünk, mondjuk ez havonta egyszer-kétszer pont elég, a többi estét meg a legnagyobb örömmel töltjük együtt. És egyikünkben sem merül fel, hogy a másik másra kacsingatna. Szerintem, ha házasok vagytok, akkor kimondtátok a holtomiglan-holtodiglant, szóval bíznod kéne a férjedben annyira, hogy ne félj attól, hogy másfelé kezd kacsingatni. Különben meg csak azt tudom mondani, amit ilyen esetekben nagyon sokan leírnak: helyre kéne állítanod a kommunkációt a férjeddel, és vele megbeszélni, hogy miért nem kíván téged gyakrabban. A házasságot a férjnek és a feleségnek kell működtetni és a legfőbb eszköz ehhez a sok és őszinte beszélgetés. Ne ess kétségbe, és ne vizionálj katasztrófát, hanem beszélgess a férjeddel, csak ezt tudom tanácsolni. Sok sikert!
2009. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!