Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom harmadjára csalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom harmadjára csalt meg ugyanazzal a lánnyal, mégis nagyon szeretem, de már egyre kevésbé. Hogyan állhatnék rajta bosszút?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

elhagyod...?

nemes bosszu és célravezető... alapbol hülye voltál hogy adtál neki 2ik esélyt.

2013. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lekoccoltatod és keresel újat.
2013. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, azzal csak lesüllyednél az ő szintjére, amúgy is egy elég gyerekes dolog, meg aztán nem is fogod jobban érezni magad utána szóval... a bosszú rossz tanácsadó.
2013. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dobd a fenébe és felejtsd el. A bosszú nem mindig jó megoldás. Már azzal szenvedni fog ha te dobot őt és semmibe veszed. Ezzel te elveszed tőle azt ami fontos volt neki. Ha megcsal egy másik lánnyal lehet nem fog azzal foglalkozni de ha a másik lány csak a szex miatt kellett neki, téged meg azért választ mert szeret téged és más miatt akkor szenvedést okozol neki azzal ha otthagyod őt. Gondolom így nem fog a másik lánnyal összejönni mert nyilván nem akar vele komoly kapcsolatot, de ha te nem adod magad és a barátja sem leszel ettől jobban fog majd szenvedni mintha te vágnál vissza.
2013. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szakítanék. Ha már háromszor megtette, megfogja még negyedszerre, ötödszörre is. Meddig akarod tűrni?
2013. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudod az új esélyek adásában én számítok a legnagyobb királynak, pedig engem még csak meg se csaltak. a legnagyobb probléma ebben a mondatban a "barátom" szó. Értem én hogy szerelmes vagy mert én is mindig arra fogtam amiért rossz kapcsolatban maradtam, de ez már hülyeségnek nevezhető. Megalázod magad és az úgy nevezett barátod meg szrba se vesz. Minek bocsátasz meg most komolyan??? Jó ez neked?? Szerinted szeret? :D Ha meg bosszút akarsz állni akkor vagy nem szereted eléggé, vagy szintén nem vagy komplett hogy tűrsz és vele maradsz, de azért bosszút is állsz. Akkor már minek...??! azért kíváncsi lennék a korodra.
2013. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felesleges a bosszú. Rakd ki, azt annyi.
2013. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, akármennyire is fáj.
2013. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bosszút nem birsz állni rajta mert ő nem szeret,igy fájdalmat sem okoznál neki.
2013. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ki kell dobni szó nélkül, ha együtt éltek a ruháit széttépni és kidobni az utca közepére
2013. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!