Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom harmadjára csalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom harmadjára csalt meg ugyanazzal a lánnyal, mégis nagyon szeretem, de már egyre kevésbé. Hogyan állhatnék rajta bosszút?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 20:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek igaza van. Ha nem szeret (márpedig nem, különben nem csalt volna meg) nem fogsz tudni neki szenvedést okozni. Csak az tud hátbaszúrni, akinek hagyod, hogy megöleljen. Én is az első után kiraktam volna. Engem anno egy CSÓK miatt kidobott a párom te meg 3 szexet is megbocsátasz neki? :(
2013. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!