Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok túllépni rajta. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok túllépni rajta. Ez normális, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan négy hónapja,hogy szakítottunk a barátommal,de nem tudok túllépni rajta. Még mindig szeretem, pedig szeretném valahogy elfelejteni. Várom a tanácsokat,hogyan léphetnék tovább vagy ha esetleg arra lenne tippetek,hogy hogyan szerezzem vissza,azt is szívesen várom! Előre is köszönöm a segítséget 16/L
2013. jún. 30. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lassan 3 hónapja, hogy nem kellek egy lánynak és nem tudok túllépni rajta....
2013. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Èn is ilyesmiben szenvedek,nem tudom,hogy lehet ennyire kötődni,ragaszkodni valakihez.Pedig érdemes neked is,nekem is megértened ennek így kellett történnie.Rengeteg mindenkinek keresztezzük az útját míg megtaláljuk az igazit szokták mondani.Ne aggódj és leginkább ne próbálj meg görcsösen belékapaszkodni.Szerintem ha megismerkedsz majd valaki màssal,aki sokkal jobb lesz és visszatekintesz teljesen átértékeled a vele együtt töltött időt.:)
2013. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hittem, hogy ez a lányoknak sokkal könnyebb, mert ha már picit is jól néz ki, akkor csak csettint egyet. De rájöttem tévedtem. Amúgy, ha nincs új barátnője és nem is tetszik neki senki akkor se szerezd vissza. Kétszer akarsz ugyanabba a pocsolyába lépni? Ha egyszer elhagyott akkor másodjára már úgysem fog úgy szeretni... persze ha neked jó ez a tudat...


UI.: első válaszoló voltam.

2013. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is már fél éve.. 4 hónapot voltunk együtt 6 hónapja szakitottunk de még mindig nonstop ő jár a fejemben.. Nem hittem, hogy ilyen létezik és pont velem esik meg.. :(

Én mindent megtettem, hogy visszaszerezzem de sajnos nem jártam sikerrel. Azért nem adtam fel még mindig próbálom befolyásolni de más távolabbról. Remélem egyszer sikerrel járok. Bár néha azon gondolkodom jobb lenne ha találna mást akkor kitörölhetném az életemből örökre és úgy a fejejtés is könnyebb lenne. Majd az idő eldönti. Nyár végén minden kiderül, akkor kellene találkoznunk.


Ismerkedéssel viszonylag jól tul lehet lépni, nekem ez se jött be persze.Senki nem érdekel. Lenne minden ujjamra más de mindenkiben őt látom és nem érzek irántuk semmit. Csak az exem kell. 25 vagyok már nem tini, ezért sem értem ezeket az érzelmeket.

2013. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 3. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!