Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokan azt hiszik hogy kocka...

Htj0ker kérdése:

Sokan azt hiszik hogy kocka hasam van (úgy tűnik ruha alatt) de igazából nincs. Van rajtam a hasamon vagy 2-3 kg felesleg úszógumival együtt SZERINTEM. Mi lesz velem nyáron? Többi lent

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszíves hogy 6 hónap alatt hogyan tudnám elérni a lapos úszógumik nélküli hasat nagyon fontos lenne! 14/F 73 kg este 75 181 cm magas

2012. dec. 17. 21:45
 1/5 Dogmatix91 ***** válasza:
diétával és sporttal. De a diétát 14 éves gyereknek nem kéne erőltetni. Bőven fogsz még alakulni, inkább mozogj valamit. Kosarazz, focizz vagy amihez kedved van. Súlyzókhoz még fiatal vagy, azt nem ajánlom.
2012. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
jah 14 évesen hagyd a diétát, majd 16 de inkább 17 körül jöhet a kondi, addig meg ne hízz hanem táplálkozz tudatosa, zöldségek, fehér húsok, hal, gyümi meg ilyenek... csoki meg chips az kuka
2012. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Awful11 ***** válasza:
Nyugodtan menj kondiba 14 évesen már el lehet kezdeni csak vigyázni kell az izületekre. Szerintem először szedj fel egy kis izmot tömegnöveléssel aztán csak utána szálkásítsál.
2012. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dogmatix91 ***** válasza:
normális vagy ember? 14 évesen hova emelgesse a súlyzókat? 17 évesen bőven elég elkezdeni edzeni, még akkor is javában fejlődésben lesz a szervezete.
2012. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Awful11 ***** válasza:
Én 15 éves vagyok 2 hónapja kezdtem, ez még segíti is a fejlődést,mert inkább menjen konditerembe mint inni. Ha az izületeire vigyáz akkor szerintem simán mehet.
2012. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!