Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgy érzem hazudott nekem. Más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem hazudott nekem. Más is megsértődne?

Figyelt kérdés

barátom sportol, és már év elején tudta hogy júliusban lesz egy 9napos meló vidéken, ami fizetős. Sokat beszéltünk erről, azt mondta még nem tudja mit akar ezzel kapcsolatban, de már akkor is hezitált.

1hónapja volt ilyen sportolós rendezvény, amin én is segítettem nekik, és ott kérdezgették tőle, hogy megy-e erre a 9naposra vagy sem, barátom még akkor sem tudott dönteni. Végül azt mondta nem megy, betelt nála a pohár.


DE a napokban beléptem a face fiókjában, és láttam hogy még ezelőtt a szitu előtt 3hónapja írta a srácnak, hogy "érdekel a dolog" a srác meg írta, hogyha tud bővebbet szól neki.


Most akkor mivan? Miért írta neki anno a levelet, hogy érdekli? menni akart??? ha meg menni akart volna, akkor miért hezitált annyit? persze végül szólt is nekik, hogy nm megy, ne számítsanak rá... de értitek mibajom?

úgy érzem átvert


2013. júl. 1. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis liba vagy, ez legyen a legnagyobb bajod.
2013. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Attól még érdekelhette, ha később úgy döntött, nem megy. 3 hónap hosszú idő, akármi történhetett.


Egyébként miért vert volna át azzal, hogy megváltozott a véleménye?

2013. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

arra értem az átverést, hogy azt írta a srácnak 3hónapja hogy érdekli, de nekem azt mondta hogy még nem tudja miként döntsön.


tehát én úgy veszem hogy nélkülem döntött volna, holott megígérte hogy együtt beszéljük meg.


meg furdal a lelkiismeret, hogy nem ment... de ha nagyon akart volna menni, akkor nem hezitál meg nem mondja le, hanem elmegy, nem??

2013. júl. 1. 13:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Írhatta azért is, hogy érdekli a dolog, hogy több részletet megtudjon róla, és annak fényében dönthessetek ketten, ez nem jutott eszedbe? Ha nem tud semmit, nincs, ami alapján dönthessen.

Nem hiszem, hogy átvert, azért nem beszéltetek róla, mert nem volt miről, nem tudott semmi részletet. Ennyi.

2013. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy érdekli, és hogy nem tudja, elmegy-e, nem ütik egymást-gondolj csak bele.


De miért van lelkifurdalásod? Ha akart volna, elment volna.

2013. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért nem mondta őszintén, hogy érdekli a dolog (neked) mert tudta, hogy kiakadsz és hisztizni fogsz érte.

Ha azonnal igent mond, akkor gondolom ugyan ezt érte volna el nálad.

A jó kapcsolat alapja a bizalom, és az, hogy nem lépkedünk be a másik profiljába még akkor sem, ha tudom a jelszavát.

2013. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legeslegnagyobb problémád az életedben! Ennél nagyobb ne legyen. Amúgy meg: Ha nem érdekli nem hezitál hanem nemet mondd. Mivel hezitált érdekelte a dolog és infót kért vagy kapott a döntéshez a barátjától. Azért írta, h érdekli. Most mi ebben a probléma? Mit nem értesz? JaIstenem.
2013. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hol ebben az átverés.

Azt mondta a srácnak, hogy érdekli a dolog, de még nem döntött. Neked is azt mondta, hogy még nem tudja, hogy döntsön. Ez nálam ugyanaz, mivel nem azt mondta az embernek, hogy megy. Minden normális ember egy döntés előtt érdeklődik...


Mellesleg Te miért is lépkedsz be az ő facebook-fiókjába? Nem neki kellene emiatt inkább megsértődnie, helyetted?!

2013. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
62%
lehet hogy meggondolta magát miattad, nem akarta, hogy egyedül legyél, emiatt ne haragudj rá, az életben vannak sokkal nagyobb gondok is, ne rágódj ezen !!! :)
2013. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezen nem tudnék megsértődni, sőt nem is foglalkoznék a dologgal.
2013. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!