Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran mondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mondjátok a párotoknak, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
naponta.
2009. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nusz ***** válasza:
61%
naponta többször is :D ha nem vagyunk együtt akkor is telefonon, msn-en vagy sms-ben :)
2009. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nicol90 ***** válasza:
naponta minimum 20*
2009. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szeretm mondani, de szeretm hallani is...minél többször. önbizalmat ad!
2009. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mostani páromnál nagyon gyakran,szinte mindennap.7 hónapja vagyunk együtt.

De eddig egyáltalán nem volt rám jellemző hogy kimondjam ezt a szót. 26/F

2009. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden nap:)Legalabb 20x nah jo van amikor ez lecsokken 5re de ahoz kepest h egy baratnomek abszolut nem mondjak egymasnak ....bele is orulnek..evek ota egyutt vannak es egyszer sem mondtak egymasnak h szeretlek:O

Kedves kerdezo visszakerdezhetnek?

2009. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eleinte én is szinte mindennap mondtam,aztán mikor sírva megkérdeztema párom,hogy miért nem mondja gyakrabban,az utobbi időben..elmondta hogy nem akarja elkoptatni(persze már mondtuk elötte egymásnak) és rájöttem,hogy igaza van.Nekem inkább legyen ritkább de igaz,minthogy mindennap mondja mikor én mondom,vagy magától,de nem öszintén szívből.

És a pláne,hogy mikor mondja,igaz,hogy ritkán de akkor mintha előszőr mondaná,annyira jól esik...

2009. okt. 15. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet. Kezdetben mindig ö mondta... olyan jól is esett. Aztán elmaradt........ Most pedig már én mondom gyakrabban. Rosszul esik, hogy ö már nem.... Persze igaz, ne koptassuk el........ de mikor annyira, de annyira jólesik!!!!!!!!!S én igenis igénylem hallani! Persze csak ha tényleg szívböl jön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!