Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már hányingerem van ettől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már hányingerem van ettől a mell témától! Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lassan idegbajt kapok,sírógörcsöt,legszívesebben szét tudnék verni valakit!!!Komolyan mondom már nagyon a határán vagyok annak hogy csúnyán elküldjem a párom a halál f@szára!!!Kezdem ott hogy tudom hogy szeret engem,puszilgat örökké,ölelget,érzem,tudom hogy szeret,de most nem erről van szó.Gyűlölöm benne hogy nem tud mást csak mellekről beszélni.Ha tv-t néz és lát egy nőt akin látszik hogy nagy melle van,szóvá teszi nekem hogy mekkora melle van,és hangosan elkezd gondolkodni hogy sziikon-e vagy igazi,meg egyszerűen beszél róluk,meg hogy ez a nő szép,meg hogy milyen alakja van...És előttem mondja,más nőket néz,jó nézze,de az Istenért,nem a haverja vagyok!!!!!!Mondtam neki,meg hogy szarul esik,de látom nem érdekli!!!Mindig csak más nők melle,alakja,bírálgatja őket,hangosan előttem,NEKEM!!!!Engem meg soha meg nem dícsér semmiért!!!Másik az hogy ilyeneket mond nekem hogy jó ha egy nőn van mit fogni!!!Tudni kell hogy vékony alkat vagyok,nincsenek nagy cicijeim!!!!Ez nálam érzékeny pont,hiába mondom neki hogy hagyja abba,hát nem...Múltkor úgy feködtem oldalt hogy kissé összenyomódtak,ilyet szól:"Jéééé,olyan mintha nagy lenne"...Meg ilyenek...Megőrülök,engem ez nagyon zavar,mindjárt sírva fakadok mert vele nem tudom ezt megbeszélni!!!!!Miért csinálja ezt???És akkor csodálkozik hogy féltékeny vagyok!!!!!!Nagyon el vagyok kenődve,nagyon rossz ez nekem!!!Én nem szoktam vele ilyet csinálni,nekem ő jó,látszik én nem vagyok jó neki...!:(

Mit tegyek?Hogy adjam a tudtára hogy végre megértse hogy ezt nem bírom már????Én sem örülök hogy nő létemre nincsenek melleim,de nem tehetek róla!!!


2009. okt. 15. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztosan nem tűrném,ha így viselkedne velem egy férfi.Egy nőnek legyen tartása,ne hagyd hogy megalázzon,mert ha előtted gyönyörködik más nőkben az is megalázás!Én biztos megmondanám neki hogyha nem tetszik neki valami,akkor keressen magának mást!Le is út,fel is út!Minden nő megérdemli a kedvességet,mert kinyaljuk ezeknek a senkiháziknak a fenekét,és cserébe egy jó szó sem jár???Milyen világot élünk?
2009. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is a párod egy tapintatlan s.ggfej! Nem írtál arról,hogy ő hogy néz ki.Izmos,magas,jóképű?Vannak testi hibái,amit nagyon nem szeret magán? Például kopaszodik? Bármi is az,találd meg,amit tudod,hogy utál magán és kezd el az utcán sétáló férfit dícsérni,akinek például dús haja van,hogy mennyire szereted,ha bele lehet túrni egy pasi hajába.Vagy ha a tévében látsz ilyet,tök mindegy,hogy neked bejön-e,tegyél úgy,mintha életedben láttál volna még ennél vonzóbbat,mint egy dús vagy épp hosszú haj.

Tudom,hogy neked a párod tökéletes,hidd el,ő is tudja,hogy neked ő bejön,mert még nem szembesítetted vele,hogy te is nő vagy,aki nem vak és észreveszi más férfiakon a szépet,és pont az a gyengéd,ami neki nincs.Na ettől hátast fog dobni.Ne sajnáld,hisz ő is tudja,hogy neked kényes pont a melled,de letojja,akkor te is szembesítsd vele,hogy nem ő Superman. Sok sikert!

2009. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég kinos lehet...és jo nagy s*ggfej a barátod...már bocs de én fiu vagyok és a barátnőmnek sincs nagy melle de én szeretem úgy ahogy van....kérdezd meg tőle h miért veled van ha mások mellét bámulja,és mások mellét elemezi...nem könnyű az ilyen dolgokrol beszélni a párunkal deh valamit kell tenni mert igy nagyon szarul érzed magad vele és a végén tönkremegy a kapcsolatotok ha igy folytatjátok
2009. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a véres g.ecibe elküldeném, egy hülye f.asz lehet.



Üdv: L.

2009. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2.-nak!El se hiszed,de ha megbámulok valakit előtte(direkt ez miatt)akkor csak szól hogy mit nézem és mosolyog és még csak nem is lesz féltékeny,és nem is esik neki rosszul!!!Nagyon magam alatt vagyok ez miatt.Ha meg szólok neki,még neki áll följebb!Azért mert szeret és mindent ami tőle telik megtesz nekem/értem,az nem azt jelenti hogy megalázhat.Nem tudom mi lenne a helyes megoldás...
2009. okt. 15. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, nagyon úgy tűnik, hogy ez a pasi nem szeret igazán. Nagyon bunkó módon viselkedik, hajlandósága sincs rá, hogy ezen változtasson. Sok jót nem jósolok a kapcsolatotoknak. Szerintem minél hamarabb küldd el a francba és keress egy kedves, rendes fiút, akinek tényleg te vagy a nagy Ő!
2009. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy elfelejtette hogy elveszíthet téged...

akár mit mondasz neki, ha nem lehet megbeszélni vele akkor folytatni fogja.

Csinálj programokat akkorra amikor találkozni szoktatok, barátnőiddel menny el bulizni és hagyd ki őt egy kicsit az életedből...mutasd meg neki hogy van saját életed is ha kell amibe neki nem feltétlen kell beletartozni, vagyis elveszíthet ha nem változtat a hozzáállásán.

És akár meg is mondhatod neki mikor már látja hogy nélküle is jól elvagy hogy vannak akik dícsérik a tested...a szemed....stb...

Akkor talán változtat magán.

Jakomo 25f

2009. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz mert a dolog nem ilyen egyszerű...Babát várunk és nála lakom.De a héten utazom haza mert nem ebben a városban akarok szülni hanem otthon,a másik az hogy így több pénzt tud félrerakni.Szerintem nem fogom őt keresni nagyon otthonról.Ha meg úgy lesz hogy szakítunk,nem halok bele.Gyerekkel is lehet új életet kezdeni.Mielőtt kérdeznétek,előtte koránt sem csinált ilyeneket mielőtt teherbe estem volna!!!Amúgy nem vagyok beképzelt(ezt a szót hírből sem ismerem)de tudom hogy sok mindenkinek tetszem,tetszettem,sőt,volt melóhelyem ahol rengetegen voltunk egy helyen,és a nagymellű nők mellett is én tetszettem a legtöbb férfinak.Ezt csak azért írtam mert szerintem nem a mell az erény,de látom pont kifogtam akinek igen...:S Nagyon szorít már a sírás,jaj nem tudom mihez kezdjek!:(
2009. okt. 15. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!