Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha beleszerettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem, de igazán. El sem tudom mondani, h mennyire. Na?

Figyelt kérdés

Tehát ez a srác, akibe én szerelmes vagyok egy ADONISZ.És jófej és kedves és figyelmes... Már június óta tettszik. Egy sport eseményen ismerkedtünk meg. Jaj, és első látásra belezúgtam.

Aztán bejelöltem vippen, felvettem msn-re. És akkor jött a nagy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.

Van barátnője és még mindig eggyütt vannak. És imádja őt, ez nem kétséges.

De az abszurd dolog szerintem, h nem köszön nekem a a folyóson. És nem tudom, h miért nem. Én nem fogok rá köszönni, hiszen ő a fiú. Ő köszönjön előbb.

Na jó, egyszer elég bunkó voltam vele, mert mér vagy 1 hónapja jártunk suliba és megláttam a folyóson és kicsuszott egy "Jajhh" a számon. Elegem ven abból, h tudom, h észre vesz és néz a szeme sarkából, de nem köszön.

De attól még Ő álmaim pasija. És már bele örülök annyira szeretem.

Mit tegyek?


2009. okt. 15. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.... figyi, szerintem azért nem köszön, mert látja, hogy rá vagy állva. Hagyd békén...nem köszön, sz*rik rád, van barátnője...mit akarsz még, Megalázni magadat nő létedre?

Lehetséges, ha kikerülöd, nem nézel rá, sz*rsz rá magyarán, mintha ott se lenne...egyszer mégiscsak közeledne (persze egyedülállóként).

De addig is, hagyd a fenébe.

L/27

2009. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja meg lehet h egy beképzelt majom, akire futnak a nők.... sztem ezért is hanyagold....
2009. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De hát ő nem tudja, h ennyire oda vagyok érte...

Legalábbis szerintem

2009. okt. 15. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az h nem köszön a folyosón...ez durva. Hagyd addig és ne köszönj neki, ne fuss utána. vagy esetleg béna (de egy adonisnál ez fura lenne)köszönj egyszer rá és kedvesen, és mosolyogj rá, és kérdezd meg mennyi az idő, vagy tud e neked segíteni ebben -abban (valami normálisat találj erre ki) és nézd a reakcióját..ha pirul és zavarban van, általában bejössz neki, csak fél. De nem hinném, hogy akarna valamit, mert BARÁTNŐJE VAN!!!!!

Én azt ajánlom neked, hogy ne támassz felé reményeket, mert nem egyedülálló. Vagy te képes lennél más kapcsolatába belemászni? Mert ha nem,inkább hagyd (az első kettő hsz. is az enyém).

Ha meg egy macsó fiú, aki nem fél a nőktől, egyszerűen nem érdekli, hogy te vagy (vagy meg sem ismer), vagy nem talál szimpinek, vagy nagyon is annak tart, de van nője.


a lényeg az, hogy te mosolyoghatsz néha rá, de ne köszöngess neki előre mindig (csak egyszer) és legközelebb már ne.

Ha akar tőled valamit, úgy is lépni fog egyszer, a barátnője nélkül!!!!

Gondolom, nem akarsz háremtag lenni:P

L/27

2009. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na én ezzel úgy vagyok, h nem hagyok fel azzal az elvemmel, h a fiú köszön előre. Semmi esetre se.

De tudom, h egy aranyos srác és azt is , h nem vagyok közömbös számára. És nem akarok belerondítani a kapcsolatába.

Szerintem ő nem is sejti, h ennyire odáig vagyok tőle.

Azt biztos tudja, h bejön nekem, de ennyi

2009. okt. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!