Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlag feletti vagyok minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag feletti vagyok minden tekintetben, miért nem találok magamnak megfelelő társat? 23f

Figyelt kérdés

Nem kell azzal kezdeni, hogy nagyképű vagyok, meg öntelt, stb... Nem magamtól találtam ki ezt.

Az átlagtól jobban nézek ki mások (nem ismerősök, tehát részlehajlás nem játszik) elmondása alapján. A műveltségem és a lexikális tudásom is a legmagasabb a 10 fős társaságomban (ők sem buták). Egyetemet végeztem, nem vagyok antiszoc, szorongós, ilyesmi...

A belsőmmel is minden rendben, szvsz. Nem bántottam még senkit, nem csalnám meg soha a barátnőmet. Az őszinteség híve vagyok és hiszek abban, hogy beszéddel mindent meg lehet oldani. Nem sorolom tovább, az ilyen alap dolgok nem hiányoznak belőlem. Sok emberből igen, mégis ők a boldogak és nem én.


"Idővel te is megtalálod a hozzád valót." <-- Ilyen hsz-t nem kérek, köszönöm. :)


2013. júl. 1. 19:13
 31/91 A kérdező kommentje:

Nem egyezik a véleménye? Te funkcionális analfabéta vagy, hogy ennyi jött át? Elbaszott egóval meg elbaszott fejjel illetett.

Neki biztos szabad így reagálni, nekem meg már tilos, mert világszégyene leszek. Szánalmas vagy te is.

2013. júl. 1. 19:54
 32/91 anonim ***** válasza:
Elsőnek kezdj el ténylegesen ismerkedni magas szintű tudományokkal. Én ezt tettem, és rájöttem, hogy iszonyatosan tudatlan vagyok:P Neked is jót tenne ha rájönnél...:D Az, hogy az ember gyakran hülyékkel van körülvéve, és ezt felismeri, nem jelenti azt, hogy ő maga okos. Ismerkedésnél szerintem felesleges bármit kiemelni abból, hogy mennyire okos és művelt az illető, úgy is kiderül beszélgetés közben. Viszont ha emellett visszataszító egy nő számára a stílusod, akkor hiába vagy kvantumfizikus. Amúgy amiket kérdeztem, én tudom, mindezt úgy, hogy most fejeztem be a 10. osztályt, és szerintem valamivel idősebb vagy nálam...
2013. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 A kérdező kommentje:

"Az, hogy az ember gyakran hülyékkel van körülvéve, és ezt felismeri, nem jelenti azt, hogy ő maga okos."


Írtam olyat, hogy okos vagyok? Elmondtam, hogy nem vagyok zseni. De 16 évesen inkább a szövegértéssel kéne foglalkoznod, nem a kvantumfizikával. Így nehezen fogsz leérettségizni, kedves barátom.

2013. júl. 1. 19:57
 34/91 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban nehéz,így véleményt mondani, mert nem ismerlek! Amiket leírtál az mind tényleg szép és jó és ha ezek a tulajdonságok megvannak benned akkor nem értem miért nem találsz magadnak megfelelő párt! Ha ismernélek nekem tetszenének ezek! Azt írtad,hogy olyan lányt keresel aki olyan alapokkal rendelkezik, mint te! Tehát ez alatt azt érted legyen okos, kedves, gazdag?? Mert azt nem fogsz taláni! Lehet akikkel eddig ismerkedtél tényleg alsóbb rendünek érezték magukat melletted! Próbald mêg ezeket a tulajdonságaidat nem rázudítani egy lányra és ne viselkedj lekicsonylően sem! Ha ez sem jön be akkor próbáld lentebb adni az igényeid, különben nem talász magadnak normális lányt. Max olyat akinek csak a pénz kell vagy aki teljesen felszínes
2013. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:

Nem veszed észre, hogy te kötsz bele mindenkibe, mégpedig úgy, hogy ledegradálok a másikat? :D Most komolyan elgondolkodtam, hogy ez csak egy troll kérdés, mert ilyen ember, mint te, barátom, nincs ám sok.

A degradál szót amúgy kidobja a google, ha nem ismernéd.

2013. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
*d
2013. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 A kérdező kommentje:

"Tehát ez alatt azt érted legyen okos, kedves, gazdag?"


Nem emlékszem, hogy leírtam volna, hogy gazdag lennék. Egyáltalán nem fontos a lány anyagi háttere.

2013. júl. 1. 20:00
 38/91 A kérdező kommentje:
#35: Ha nem vetted volna észre, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.
2013. júl. 1. 20:01
 39/91 anonim ***** válasza:

Ha a szavakon való lovaglás boldoggá tesz.. Hogy őszinte legyek, nem igazán félek az érettségitől:D De ha már suli, kérlek mond már meg, milyen egyetemen milyen szakot végeztél?

És nem vagyok a barátod:)

2013. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 A kérdező kommentje:
Mérnök vagyok, de büfészakos bölcsész.
2013. júl. 1. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!