Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hetente hány alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hetente hány alkalommal találkoztok a párotokkal pár hónapos kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
minden nap, de közel lakunk 18L 5h
2013. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2x 3x sajnos mindketten másfelé lakunk és a külön suli is egy akadály :/ Ő fősulis én meg még csak gimis...de legalább ha néha találozunk sokkal jobb érzés és hogy még ennek ellenére is együtt vagyunk csak erősebbé teszi a szerelmünk
2013. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon nem mindegy mennyi idős vagy. ha még 18 alatt, akkor okés az hogy csak hétvégente. ha kicsit öregebb akkor már csak úgy elfogadható a ritka találkozás ha részben távkapcsolat (pl. különböző faluban laktok vagy pl. az egyik városban tanul/dolgozik). 25 év fele szerintem normális ha napokig együtt vagytok, akár együtt is éltek már több hónap után.

természetesen az emberek személyiségétől, anyagi helyzetétől is függ. szóval nem biztos hogy egy statisztikai átlagot kéne magadra vetíteni.

2013. júl. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit értelmetlen a kérdés, hiszen egytől-hétig bármi lehet, mint ahogy az emberek körülményei is számtalan lehetséges módon alakulhatnak.

Ha szeretik egymást, lehetőség szerint mindig megragadják a találkozás lehetőségét.

2013. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyutt lakunk, mert egyetem miatt Londonba koltoztem.
2013. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!