Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam egy idegennek, hogy megcsalják?

Figyelt kérdés

Ismerős mesélte facebookon, hogy szeretői kapcsolatban van egy pasival. Gondoltam, hogy ez egy mocskos dolog, így jobb lenne tudni mindent a csajnak, ha már a pasi nem akarja elmondani, ez így korrekt.

Jó lehet nekem, ehhez semmi közöm, de én szeretek ilyen igazság bajnoka lenni, meg hát jó érzés kicsit szart kavarni is :P Nagy szemétség lenne? Vagy csak segítenék a lánynak, hogy tisztán lásson.


2013. júl. 2. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
maradj ki belőle
2013. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem segíts a lánynak. Az ilyen mocskoknak le kell bukni!
2013. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az árulkodás nem szép dolog,még ha igazad is van,ne keverd a xart!
2013. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nwm tudom...lehet nem szólnék bele.Bár nekem is kinyílna a bicska a kezembe..
2013. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bocs, de ez nem az,

nem hiszem ez a Te dolgod lenne, sőt semmiközöd hozzá

amúgy azt is jó lenne megtanulnád, mint a rossz hírt hozót utálják és haragszanak rá

persze legszebb öröm a káröröm, de akkor nem vagy jó ember, ha szeretsz másoknak rosszat okozni így, szóval ezzel TE senkinek nem teszel jót, tévedésben vagy N

2013. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Várj egy percet.. A pasi van szeretōi kapcsolatban egy pasival??
2013. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös

Én csak a lánynak akarok segíteni, hogy felnyissam a szemét. Jobb az hogy végig átveri valaki?? és lehet soha nem derül ki

2013. júl. 2. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nekem egy ismerős helyzet! Nekem egy nagyon jó barátom játszotta el a barátnőjével, hogy közben mással is találkozik! Én is sokat gondolkodtam azon, hogy beleszóljak-e? Közel voltam hozzá, hogy igen, de nem tettem meg! Most úgy néz ki, hogy válságban a kapcsolatuk! Idővel visszaütnek a dolgok!
2013. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!